Ten manifest użytkownika Michangel przeczytało już 1380 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 0 z nich.
WItajcie ponownie
Oglądając finały Ligi Światowej naszła mnie pewna refleksja.Czy nie byloby wspaniale, gdyby na identycznym silniku Fm2011 (no oczywiście poza samymi zasadami meczowymi) stworzony został perfekcyjny manager siatkarski. Ten sport choć nadal niszowy w Europie, (w porównaniu z piłkarzami), dostarcza tyle samo emocji co ukochany football. Mniejsze pieniądze, znane nazwiska, system statystyk i do boju. Głową zaryzykuje że w przynajmniej w Polsce by to chwyciło. Konferencje meczowe, taktyki, negocjacie kontraktowe, sezon równie napięty jak pilkarski - więc meczy sporo, i wiele innych.
Według mnie powstaloby arcydzieło. Ale czy ktoś poza polakami i ew. brazylijczykami chciałby w to grać? Szkoda, że nie:(
PS. Grałem we wszystkie dostępne na rynku gry siatkarskie (czy to managery czy nie) i powiem tylko - kicha, jedna wielka kicha.
REAL MADRYT |
FC BARCELONA |
MANCHESTER UNITED |
Rozmawiaj z reprezentantem |
---|
Do rozmów między menedżerem a zawodnikiem powinno dochodzić nie tylko w klubie, ale również w reprezentacji. Wybierając opcję "Prywatna rozmowa (rep.)", możesz zasygnalizować graczowi, że musi grać lepiej, by pozostać w kręgu Twoich zainteresowań. Najczęściej są dumni ze swoich występów, ale zdarza się, że odnosi to pożądany skutek. |
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ