Łzy i płacz! czy nie da się nic zrobić?

 Krystek Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2008
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2008, 18:13    Pytanie
Witam!

Z góry przepraszam za trochę mylący tytuł ale chciałem przyciągnąć czytających!
Otóż mam ogromny problem z moim kochanym FM 2008, a nie mogłem znaleźć podobnego tematu...

Chodzi o to, że podczas meczu - zazwyczaj tuż po drugiej połowie gra zaczyna wariować. Komentarz przestaje się zgadzać z tym co się dzieje na boisku - a w dodatku wynik momentami zmienia się jak szalony (podczas jednej akcji 1:0 dla mnie a później 0:3 dla przeciwnika, potem znów 1:0) ;P. Nie wspominając o czerwonych kartkach i kontuzjach! Po meczu mogę kontynuować grę itd. jednak cała przyjemność z rozgrywania jakiegokolwiek spotkania pryska!

Odinstalowałem i zainstalowałem grę kilka razy ( ostatnim razem czyszcząc wszystko oprócz save-ów ). Nie pomaga także rozpoczęcie gry inną drużyną bo już w pierwszym meczu problem się powtarza.

Czy da się coś z tym zrobić !? Z góry dzięki za pomoc

 Bartez Przodownik pracy

Postów: 1217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2008 18:40    #1
Oczywiście że da się coś zrobić. Wyalić "FM 2008" do kosza i powrócić do FM 2007 lub wcześniejszych, co sam uczyniłem. Proste.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2008 18:45    #2
Odinstalować grę, zainstalować ponownie. Nałożyć na to patcha 8.0.2 i cieszyć się normalną grą. Nie trzeba odgrzewać jakichś starych kotletów i niczego nie trzeba wywalać do kosza. Prostsze.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 ResetPL Młody aktywista

Postów: 186
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2008 19:00    #3
Albo tak: Odinstaluj grę.Później Menu Start>Uruchom>"regedit">HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Sports Interactive>Installs> Football Manager 2008> pousuwaj wszystkie pliki z stamtąd, albo cały folder FM 2008(Niekoniecznie muszą to być takie same pliki jak na załączonym obrazku). Zainstaluj grę. Może to nieodpowiedni przykład, ale miałem jeden problem z Nero. Przeinstalowywałem program i nie pomagało. Dopiero jak wyrzuciłem pliki rejestru.

Mam nadzieję, że pomogłem...
Pozdrawiam ;]

 Krystek Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2008
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2008 20:11    #4
Więc tak - zaraz wypróbuje metodę Reseta...
a co do tego co napisał Pucek - czy jak tak zrobię będę miał możliwość gry na starym save? Dla mnie to bardzo ważne ;)

 Tzar Przodownik pracy

Postów: 540
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2007
Skąd: Powiedzmy, że miejscowość ;)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2008 20:25    #5
Bez problemu możesz grać na starym save.
----
[quote=Krystek]Witam!

Z góry przepraszam za trochę mylący tytuł ale chciałem przyciągnąć czytających!
Otóż mam ogromny problem z moim kochanym FM 2008, a nie mogłem znaleźć podobnego tematu...[/quote]
A za dwa dni ktoś założy nowy temat z identycznym problemem i napisze, że nic nie znalazł :/ Teraz zastanów się, dlaczego?
Nazwy brzmiące jak nagłówki z Faktu czy innego Super Expressu zachowaj dla siebie, na Suflerze czytających nie trzeba przyciągać. Nie będę już robił wywodu - w Zasadach masz cały paragraf o nazewnictwie tematów.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 01.05.2008 o godz. 20:41

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2008 21:10    #6
Wyszukiwarka tematów nie szuka po nazwach tematów ale po treści. Wpisz sobie naprzykład Witam!
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2008 22:06    #7
Ale dlaczego nie nazwać tematu zgodnie z zasadami?
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2008 22:38    #8
Jasne, że trzeba nazywać zgodnie z zasadami. Tylko, że to nie ma nic wspólnego z ewentualnym szukaniem w wyszukiwarce.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Krystek Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2008
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2008 00:51    #9
Tak na wstępie sorry za taki tytuł i przyciąganie czytelników - ale równie dobrze mogłem dać tytuł : PROBLEM... i wychodzi na to samo. Ale spoko
Wracając do tematu sposób RESETA nie podziałał - po dezinstalacji usunąłem wszytko z rejestru co łączyło się z football manager i sports interactive.
Co do patcha - właśnie skończyłem lekturę wszystkich zmian i nie znalazłem nic o moim problemnie (ale jestem tylko człowiekiem i mogłem coś przeoczyć) - i właśnie czy ktoś tym sposobem naprawił sobie grę? czy to tylko domysły?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution