- Nick:
belzebub666
- Dołączył:
09.04.2012
- Imię i nazwisko:
Kamil
- Strona domowa:
- Wiek:
31
- Gadu-Gadu:
- Miasto:
- Skype:
- Płeć:
Mężczyzna
- Tlen:
- Ulubiona wersja gry: FM 2011
- Aktualnie prowadzony klub:
- Ulubiona taktyka: 4:2:3:1
- Ulubiony zawodnik w grze:
- Ulubiona liga:
- Procesor:
- Pamięć operacyjna:
- Karta graficzna:
- System operacyjny:
- Posiadane wersje CM/FM: FM 2010, FM 2011, FM 2012, FM 2013
- Największe sukcesy w grze:
- Muzyka:
- Kino:
- Radio i telewizja:
- Literatura:
- Dyscypliny sportowe: piłka nożna, siatkówka
- Ulubiony klub sportowy: Atletico Madrid
- Ulubiony piłkarz: Koke, Diego Forlan
- Ulubiony menedżer:
- Ulubione gry (poza Football Managerem): Wiedźmin, Call of Duty (tylko ten pierwszy... reszta jest lamerska :D), Quake 3, TES 4 Oblivion- aktualnie tyle mam zainstalowanych od dobrego roku i mi wystarcza :)
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ