
La Liga Santander
Ten manifest użytkownika Nascimento1998 przeczytało już 2419 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 0 z nich.
| Jedenastu w Jedenastce |
| Rozgrywana przeze mnie kariera FC Barceloną jest nietypowa - gram samymi wychowankami z dość sztywnymi i zapewne nie do końca jasnymi regułami. Wszystko jest jednak opisane w pierwszym manifeście wstępnym, z kolei jeżeli ktoś chcę się dowiedzieć, gdzie trafili zawodnicy, których się pozbyłem może zajrzeć do kolejnego wpisu. |
| Mój pierwszy manifest nie będzie przypominał formą poprzednich, jako że jest to mój debiutancki eksperymentalny sezon chcę przedstawić zmagania po kolei, czyli łącząc wszystke rozgrywki w jedne screeny czy troszeczkę inaczej przedstawić wcześniejsze stałe punkty poprzednich manifestów. Później prawdopodobnie wróci to mniej więcej do poprzedniej formy, jednak w tym manifeście będzie to wyglądało inaczej, chcę innowacyjnie przedstawić początek - miejmy nadzieję - wspaniałej kariery. |
















REAL MADRYT |
FC BARCELONA |
MANCHESTER UNITED |
| Odbiór piłki |
|---|
|
Można zdefiniować sposób, w jaki nasi zawodnicy będą odbierać piłkę przeciwnikowi. Odbiór delikatny ogranicza liczbę fauli i dzięki temu liczbę kartek. Odbiór agresywny sprzyja zastraszeniu rywali, zmuszeniu ich do błędu i szybkiemu przerwaniu akcji. |
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ