- Nick:
TommyDeVito
- Dołączył:
02.02.2017
- Imię i nazwisko:
- Strona domowa:
- Wiek:
- Gadu-Gadu:
- Miasto:
- Skype:
- Płeć:
Mężczyzna
- Tlen:
- Ulubiona wersja gry: FM 2012
- Aktualnie prowadzony klub: Obecnie prowadzę karierę w wielu klubach
- Ulubiona taktyka: 4-3-3, badz 4-2-3-1
- Ulubiony zawodnik w grze: zależnie od edycji, ale wyróżnię: L.Traore, M.Sulejmani, C.Grenier, J.Brandt
- Ulubiona liga: Premier League, zarówno w realu, jak i w grze
- Procesor:
- Pamięć operacyjna:
- Karta graficzna:
- System operacyjny:
- Posiadane wersje CM/FM: FM 2008, FM 2010, FM 2011, FM 2012, FM 2013, FM 2015, FM 2016, FM 2017
- Największe sukcesy w grze: Najbardziej dumny byłem jak w FM12 objąłem MSV Duisburg po 10 kolejkach z jednym punktem, ogromnymi długami i kijowymi graczami i zdołałem ich utrzymać w 2.Bundeslidze, w dodatku, wysoko nad strefą spadkową. Jeszcze cieszyło mnie mistrzostwo Anglii i Puchar Mistrzów zdobyty w 2 sezony (po objęciu klubu w 3 sezonie gry) z Tottenhamem w FM15.
- Muzyka: filmowa, rap
- Kino: wszystko od Tarantino, przez Scorsese, czy Coppole, do naturalizmu Von Triera
- Radio i telewizja:
- Literatura: Dean Koontz, Stephen King
- Dyscypliny sportowe: Piłka nożna, koszykówka
- Ulubiony klub sportowy: Liverpool FC, Górnik Zabrze
- Ulubiony piłkarz: Luis Suarez, Steven Gerrard, Weasley Sneijder, Mo Salah, Virgil Van Dijk
- Ulubiony menedżer: Jurgen Klopp
- Ulubione gry (poza Football Managerem):
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ