- Nick:
beenhakker1991
- Dołączył:
31.01.2009
- Imię i nazwisko:
Michał Kowalczyk
- Strona domowa:
- Wiek:
35
- Gadu-Gadu:
- Miasto:
Szczecin
- Skype:
- Płeć:
Mężczyzna
- Tlen:
- Ulubiona wersja gry: FM Live
- Aktualnie prowadzony klub: Łks Łódź
- Ulubiona taktyka: 4-4-2 z szalejącymi skrzydłowymi!;-)
- Ulubiony zawodnik w grze: Lilo z Pogoni Szczecin w FM-ie 2007;-), Stefano Napoleoni i Kamil Grosicki
- Ulubiona liga: Polska Ekstrakalsa
- Procesor:
- Pamięć operacyjna:
- Karta graficzna:
- System operacyjny: Windows Vista
- Posiadane wersje CM/FM: FM 2005, FM 2006, FM 2007, FM 2008, FM 2009
- Największe sukcesy w grze: V-ce Mistrz Polski w sezonie 2006/07 z Pogonią Szczecin oraz awans do 3. rundy Pucharu Uefa gdzie po dramatycznym boju odpadłem z Ajaxem Amsterdam.
- Muzyka: Polski hip hop, amerykański rap, Queen
- Kino: Bezapelacyjnie Rocky, a poza tym 8 Mila i Młode Wilki, Kiler
- Radio i telewizja: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Cafe Futbol, Roman Kołtoń
- Literatura: Zidane-Był Bogiem, stał się czlowiekiem
- Dyscypliny sportowe: Uprawiam boks, oglądam i interesuje się pilką nożną.
- Ulubiony klub sportowy: MKS Pogoń Szczecin
- Ulubiony piłkarz:
- Ulubiony menedżer:
- Ulubione gry (poza Football Managerem):
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ