- Nick:
furion13
- Dołączył:
11.01.2008
- Imię i nazwisko:
Paweł Furmaga
- Strona domowa:
- Wiek:
40
- Gadu-Gadu:
- Miasto:
goraj
- Skype:
- Płeć:
Mężczyzna
- Tlen:
- Ulubiona wersja gry: CM 03-04
- Aktualnie prowadzony klub: Inter Mediolan
- Ulubiona taktyka: 4-4-2 i moje 4-3-2-1 z bardzo ofensywnie ustawionymi skrzydłowymi
- Ulubiony zawodnik w grze: Fernando Forestieri
- Ulubiona liga: angielska
- Procesor:
- Pamięć operacyjna: 2G
- Karta graficzna:
- System operacyjny: Windows XP
- Posiadane wersje CM/FM: FM 2008
- Największe sukcesy w grze: Liga mistrzów, kilkanaście razy mistrzostwa kraju, sporadycznie krajowe puchary. mistrzostwo Europy
- Muzyka: kult, indios bravos
- Kino:
- Radio i telewizja:
- Literatura:
- Dyscypliny sportowe: piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna
- Ulubiony klub sportowy: Metalowiec Goraj
- Ulubiony piłkarz: Roberto Baggio
- Ulubiony menedżer:
- Ulubione gry (poza Football Managerem):
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ