FILEPLANETOpis:
Dodatek, dzięki któremu możemy rozpocząć rozgrywkę w aż dziewięciu nowych, w pełni grywalnych ligach państw Oceanii. Fidżi, Papua i Nowa Gwinea, Samoa Amerykańskie, Nowa Zelandia i Wyspy Salomona - dzięki temu update'owi możecie zmierzyć się z każdą z tych egzotycznych lig. Mnóstwo nowych klubów, zawodników i rozgrywek, to tylko niektóre zalety dodatku. Resztę odkryjcie sami!
W folderze "edt", w bazie danych, został umieszczony plik "WszyscyGracze", dzięki któremu możecie wczytać wszystkich graczy z państw Oceanii (Wbrew pozorom plik nie obciąża zbytnio komputera). Wystarczy go rozpakować w folderze, w którym się znajduje, by posiadać zawodników pasujących idealnie do klubów stworzonych lig.
Źródło: CM Rev |
||
REAL MADRYT |
FC BARCELONA |
MANCHESTER UNITED |
Rozbudowa bazy treningowej |
---|
Rozbudowa bazy treningowej nie trwa zwykle dłużej niż kilka miesięcy (ok. pięciu), pozwala jednak wskoczyć na wyższy poziom standardów szkolenia w naszym klubie. Jedna rozbudowa równa się jednemu poziomowi wyżej. Najwyższe standardy określane są jako Doskonałe i Najnowocześniejsze. |
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ