- Nick:
Snowy
- Dołączył:
18.01.2010
- Imię i nazwisko:
Piotrek
- Strona domowa:
www.F1-Race.eu
- Wiek:
32
- Gadu-Gadu:
5797849
- Miasto:
Sochaczew
- Skype:
- Płeć:
Mężczyzna
- Tlen:
- Ulubiona wersja gry: FM 2009
- Aktualnie prowadzony klub: AS Saint-Etienne
- Ulubiona taktyka: 4-4-2 (z of. skrzydłowymi)
- Ulubiony zawodnik w grze: Gignac, Rodionov
- Ulubiona liga: Hiszpania
- Procesor: Inte i5
- Pamięć operacyjna: 4 GB
- Karta graficzna: nVidia GT 540M
- System operacyjny: Windows 7
- Posiadane wersje CM/FM: FM 2010, FM 2011
- Największe sukcesy w grze: Wygranie LM - AS Saint-Etienne
Mistrzostwo Włoch - Pescara
- Muzyka: Eminem (uwielbiam!), 2Pac, Sophie-Ellis Bextor, Pink, Armin Van Buuren, David Guetta, Bruno Mars
- Kino: Bourn'a, Gwiezdne Wojny, Toy Story (tak, tak bajka :D )
- Radio i telewizja: Chuck, House, Lost, Flash Forward -> Seriale
- Literatura: wielu, wielu, wielu ...
- Dyscypliny sportowe: uprawiane: piłka nożna, siatkówka, koszykówka.
oglądane: piłka nożna, koszykówka (NBA), czasami ręczna
- Ulubiony klub sportowy: Celtic Glasgow, Arsenal Londyn, AS Saint-Etienne, Borussia Dortmund
- Ulubiony piłkarz: David Beckham, Tomasz Kuszczak, Eric Cantona, Ronaldo (ten prawdziwy!)
- Ulubiony menedżer: ja ;)
- Ulubione gry (poza Football Managerem): Fifa, God of War, NBA 2k
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ