Narodowość:
Turcja
Klub:
Galatasaray Stambuł
CA:
66
PA:
-8
Wartość:
€ 0
Noga:
Lewa
Çolak Emre, Emre Çolak? Paweł Kozub, Kozub Paweł? Co mi się wydaje, że Emre to jednak imię. Oczywiście mogę się mylić - niezbadane są wyroki researcherów.
Çolak to kolejny Turek, na którego wpadłem dzięki mojemu asystentowi. Piłkarzowi Galatasaray akurat kończył się kontrakt, więc wykorzystałem okazję i złapałem go w swoje brudne od krwi łapska. Mam deja vu, chyba coś takiego ostatnio napisałem. Fakt, sytuacja przypomina nieco tę z Sultanem Cemem. Różnica jest taka, że Emre od razu podpisał z nami umowę, a Sultan w końcu się wycofał i przedłużył kontrakt z klubem ze Stambułu.
Çolak Emre vel Emre Çolak urodził się 20 maja 1991 roku w Stambule. Prawdopodobne jest wychowankiem Galatasaray. Na razie występuje w ekipie młodzieżowej tego klubu, ale coraz mocniej puka do drzwi zespołu seniorów. Warto wspomnieć, że w 2008 roku Emre wystąpił na Mistrzostwach Europy reprezentacji do lat 17. Niewątpliwie chłopak ma duży talent. Przynajmniej tak mi się wydaje. Na żywo niestety go nie widziałem. Jakoś nie po drodze jest mi do Lublina, a tym bardziej do Stambułu.
Çolak jest wszechstronnym, obiecującym i ambitnym piłkarzem. Najlepiej sprawdza się na lewym skrzydle, ale o dziwo bez problemu poradzi sobie także na prawej stronie. Turek imponuje błyskotliwością, determinacją i pracowitością. Od czasu do czasu robi się agresywny. Nieźle podaje, dośrodkowuje, gra z pierwszej piłki i strzela z dystansu. Jaka szkoda, że część jego atrybutów jest losowa. Mówi się, że stylem gry przypomina Brazylijczyka Lincolna. Przyjemne porównanie.
Ekwiwalent za wyszkolenie Çolaka wynosi 450 tysięcy euro. Po kilku sezonach powinien spokojnie przejść do mocnych klubów z polskiej Ekstraklasy. Na pewno pomoże Wam w tym gra w europejskich pucharach. Turek spokojnie sprawdzi się także w średniakach z lig mocniejszych od polskiej.
Filodendron (Philodendron Schott) - rodzaj krzewów lub pnączy z rodziny obrazkowatych. Do tego rodzaju zaliczanych jest ok. 700 gatunków. Nazwa pochodzi od greckiego philo - "lubiący" i dendron - "drzewo".
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ