Narodowość:
Jamajka
Klub:
Meadhaven
CA:
70
PA:
-8
Wartość:
€ 0
Noga:
Prawa
Skończyłem z Argentyńczykami i Paragwajczykami. Czas na małą odmianę, choć wcale nie jest powiedziane, że nie wrócę do zawodników z Ameryki Południowej. Mam na oku jednego fajnego miśka z Peru.
Tym razem ruszyłem moją obszerną pupę na słoneczną, rozśpiewaną i rozpaloną Jamajkę. Lubię piłkarzy z tej wyspy. Są tacy radośni, szczerzy, bezpośredni i wyluzowani.
Jermaine Jarrett urodził się 17 maja 1990 roku w Kingston lub jego okolicach. Prawdopodobnie jest wychowankiem klubu Meadhaven. Jego barwy reprezentował jeszcze w 2007 roku. Przynajmniej według danych zawartych w Football Managerze 2008. Jarrett to jeden z najbardziej obiecujących jamajskich piłkarzy. Z tego co mi wiadomo rozegrał 15 meczów w reprezentacji U-21. Jest ambitny i wyjątkowo proporcjonalnie zbudowany. Szkoda, że nigdzie nie znalazłem jego fotki, ale od czego mamy wyobraźnię. Wysoki, szczupły, umięśniony, silny, poruszający się po boisku niczym pantera - obrońca marzenie.
Atrybuty Jamajczyka nie wywołują spazmów. Chłopak jest niezły fizycznie, całkiem przyjemny psychicznie, ale technicznie... oczy mnie trochę bolą, znowu zaczynam widzieć zwierzątka na biurku. Czas na zastrzyk z formaliny. Jarrett to zrównoważony, sprawny, szybki, zdeterminowany, pracowity i waleczny zawodnik. Dobrze podaje, gra z pierwszej piłki i wykonuje rzuty wolne. Szkoda, że nie do końca potrafi poradzić sobie z kryciem i odbiorem. CA ma stosunkowo niskie, ale z drugiej strony gdzie miał zbudować formę? Na plaży, a może w chacie wuja Boba? Dobrze, że ma spory potencjał. Sprawni menedżerowie mogą zrobić z niego klasowego obrońcę.
Ekwiwalent za wyszkolenie Jermaine’a wynosi 7 tysięcy euro. Spokojnie i bez wyrzutów sumienia możecie wydać na niego takie pieniądze. Czysta, sucha i bezproblemowa transakcja.
Szefowie Meadhaven nie będą mieli nic do gadania. Czekajcie cierpliwie aż Jarrett dojrzeje. Na pewno się na nim nie zwiedziecie.
„Kreatyna kwas β-metyloguanidynooctowy - organiczny związek chemiczny, tworzy się w trakcie przemiany materii, występuje głównie w mięśniach.”
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ