Narodowość:
Włochy
Klub:
Cagliari Calcio
CA:
72
PA:
165
Wartość:
€ 10 tys.
Noga:
Prawa
Hej ho i butelka Martini Bianco. Drogie dzieci, nie pijcie rozpuszczalnika przed północą, bo zamienicie się nietoperze, mamuty albo parówki.
Jako, że ostatnio wiatr wybił szybę w drzwiach do mojego pokoju, postanowiłem zajrzeć do klubu Manfredonia. Przypomniało mi się, że mają tam zgraję fajnych, wypożyczonych zawodników. Dobra, przyznaję się, zainspirował mnie przypadek Andrei Gaspariego.
Salvatore Burrai urodził się 26 maja 1987 roku w Sassari. Jak na typowego Włocha przystało do dziecka zajmował się złodziejstwem, molestowaniem owiec, piciem wina, graniem na gitarze i pożądaniem żon bliźnich swoich. Gdzieś przy okazji pojawiła się piłka nożna. To w końcu na niej skupił całą swoją uwagę. Słusznie - dzięki temu mam kogo wstawić do działu „Talenty”.
O karierze Burraia nie wiemy zbyt wiele. Podobno jest wychowankiem Cagliari. W klubie tym nie zrobił jednak żadnej kariery i w sezonie 2007/2008 został wypożyczony do Manfredonii.
Na początku gry możemy go znaleźć właśnie tam. Salvatore jest wybitnie uzdolnionym i profesjonalnym piłkarzem. Ze świecą zapachową szukać tak utalentowanego i taniego środkowego pomocnika. Włoch imponuje przygotowaniem fizycznym, determinacją, koncentracją i ustawianiem się. Dobrze podaje, drybluje i strzela z dystansu. Przede wszystkim zaś ma niesamowity potencjał. Ten chłopak może w przyszłości ostro zamieszać w międzynarodowej piłce.
Tak oto doszliśmy do najważniejszego punkt programu czyli ceny. Burrai na początku gry kosztuje „aż” 10 tysięcy euro. To gigantyczne pieniądze. Nie wiem czy kogokolwiek będzie na niego stać. Na pewno nie będą mogły sobie na niego pozwolić polskie kluby. Zresztą pewnie i tak nie chciałby w nich grać, chociaż w mojej Polonii chce.
Polecam Włocha wszystkim miłośnikom dżemu, kaszy gryczanej i puree z grochu.
„Pneumatyka - nauka, będąca działem inżynierii mechanicznej, zajmująca się konstruowaniem i praktycznym wykorzystaniem urządzeń, w których przekazywanie energii i sterowanie realizowane jest za pomocą sprężonego powietrza (bądź innego gazu o podobnych właściwościach) jako czynnika roboczego.
Pneumatyka to techniczne zastosowanie powietrza pod ciśnieniem, przy czym przeważnie wykorzystuje się nadciśnienie, niekiedy także podciśnienie. Pneumatyczne układy sterowania składają się z 3 części: przygotowującej powietrze, sterującej oraz części wykonawczej.”
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ