Narodowość:
Burundi
Klub:
Brak klubu
CA:
88
PA:
147
Wartość:
€ 0
Noga:
Prawa
Zawiodłem się na Was. Tak długo czekałem i co? Sam musiałem wziąć się za opisanie Burundyjczyka. Chłopak „chodził” za mną od dłuższego czasu. Jego nazwisko widziałem w kilku miejscach, nie pamiętam w tej chwili gdzie dokładnie. Być może wspominał ktoś o nim na łamach CM Revolution. Coś mi świta, ale... Chciałem tylko powiedzieć, że strasznie denerwuje mnie głos pani wykonującej partie wokalne (o ile można je tak nazwać) w utworach Shauna Bakera. Kobieta irytuje mnie jak mało kto.
Sambia Karimbi Jumane urodził się 21 maja 1985 roku w stolicy Burundi, Bużumburze. Niestety nic specjalnego nie wiem na temat przebiegu jego kariery. Podobno rozegrał jeden mecz w pierwszej reprezentacji i strzelił dwie bramki, ale nie udało mi się nigdzie potwierdzić tej informacji. To w zasadzie wszystko. Odrobinę ciekawiej prezentuje się jego FM-owy profil.
Burundyjczyk może nie olśniewa na początku gry, ale ma w sobie to coś, co przyciąga wzrok i powoduje drżenie kolan. Jest szybki, wytrzymały, błyskotliwy, zdeterminowany i pracowity. Świetnie drybluje, gra z pierwszej piłki i wykańcza akcje. Jak na mój gust mógłby jednak ciut lepiej podawać. Co ciekawe, udało mi się ustalić, że oprócz nominalnych pozycji sprawdzi się także jako środkowy pomocnik.
Największą zaletą Sambii jest jednak to, że na jego zakup nie trzeba wydawać nawet przysłowiowego euro centa. Chłopak jest wolny jak kormoran w Kątach Rybackich. Powinien spokojnie podpisać kontrakt nawet z polskimi pierwszoligowcami. Czy warto na niego postawić? Na pewno tak. Nie wymagajcie tylko od Burundyjczyka, żeby od razu szalał po boisku. Gość potrzebuje trochę czasu na aklimatyzację.
„Falset – (z wł. falsetto) fistuła - zwyczajowo mianem falsetu określa się rodzaj wysokiego głosu męskiego o groteskowym brzmieniu. Faktycznie oznacza jednak śpiew na niedomkniętych strunach głosowych zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Realizowany jest poprzez silne, nienaturalne napięcie strun głosowych, przez co drgają w krótszej niż odpowiednia dla danego dźwięku długości, powodując wydobycie dźwięku o niewielkiej dynamice oraz charakterystycznej nosowej barwie. Nazwa pochodzi od włoskiego falso – "fałszywe".
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ