
Ten manifest użytkownika Metal przeczytało już 782 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 0 z nich.
Podopieczni Mariusza Grefkowicza spisali się bardzo dobrze w grupie śmierci i zajeli w niej pierwsze miejsce, mając tyle samo punktów co druga Francja, jednak lepszy bilans bramkowy.
"Jestem naprawdę zadowolony z tego faktu, zespół spisał się naprawdę fajnie - może strzelaliśmy mało bramek, ale udało się awansować, więc czego chcieć więcej?" - powiedział Grefkowicz
Pierwszy mecz nie był zbyt szczęśliwy dla Rumunii, bowiem przegrali go z Francją 1-0. Samo spotkanie było bardzo wyrównane, jednak to rywale wywalczyli ostatecznie trzy punkty.
Stawka drugiego meczu była ogromna, kto wygra zachowa szanse na awans, rywalem była Hiszpania. Już w drugiej minucie Lazar wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Więcej bramek już nie padło i to Rumunia awansowała dalej.
Ostatni mecz wydawał się tylko formalnością, bowiem rywalem była Szwajcaria. Jednak nic z tych rzeczy, Rumunia wygrała ostatecznie 1-0, ale gola zdobył dopiero w 87 minucie Mircea Popescu. Trzeba przyznać iż to rywale byli lepsi.
W ćwierćfinale Mistrzostw Europy Rumunia zagra z Czechami.
REAL MADRYT |
FC BARCELONA |
MANCHESTER UNITED |
| Rozbuduj obiekty młodzieżowe |
|---|
|
Korzystając z rady Pucka, warto od razu po rozpoczęciu gry przejść się do zarządu i poprosić o zwiększenie nakładów na szkolenie młodzieży lub rozbudowę obiektów. Sprawdziłem to - włodarze prawie zawsze zgadzają się na takie warunki już w pierwszych tygodniach naszego urzędowania. |
| Dowiedz się więcej |
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ