LOTTO Ekstraklasa
Ten manifest użytkownika Axtenosus przeczytało już 815 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 0 z nich.
W czasie przerwy zimowej zabrzanie nie próżnowali. Rozegrali aż 5 sparingów: z GKS-em Katowice 2:0 (Rucki, Malinowski), z ŁKS-em Łomża 2:2 (Pitry, Bonin), z Cheb 8:1 (Wodecki, Bonin, 2x Pitry, 2x Zahorski, Rucki, Jarka), z Arką Gdynia 3:1 (Cristea, Pawlusiński, Żuraw – samobójcza) oraz z Zagłębiem Sosnowiec 3:1 (2x Wodecki, Rucki).
- Jestem zadowolony z postępów poczynionych w zimie – stwierdził Adik Cyron – Mam nadzieje, że skończymy sezon na podium.
Objawieniem w meczach towarzyskich stał się środkowy pomocnik Dariusz Rucki. Strzelił 3 bramki i prawdopodobnie zadebiutuje wiosną w lidze.
- Darek jest sporym talentem, ale na razie uważam, że najlepsze byłoby dla niego wypożycznie do jakiegoś słabszego klubu. Ten chłopak potrzebuje doświadczenia – stwierdził szkoleniowiec Górnika.
W pucharach Górników czekają dwie wyprawy do Krakowa. Z tamtejszą Wisłą pojedynek pojedynek Pucharze Polski, a z Cracovią mecz w Pucharze Ekstraklasy.
REAL MADRYT |
FC BARCELONA |
MANCHESTER UNITED |
Rozbudowa bazy treningowej |
---|
Rozbudowa bazy treningowej nie trwa zwykle dłużej niż kilka miesięcy (ok. pięciu), pozwala jednak wskoczyć na wyższy poziom standardów szkolenia w naszym klubie. Jedna rozbudowa równa się jednemu poziomowi wyżej. Najwyższe standardy określane są jako Doskonałe i Najnowocześniejsze. |
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ