Serie B ConTe.it
Ten manifest użytkownika rahim przeczytało już 691 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 0 z nich.
Przedłuża się fatalna forma włoskiej Parmy. Zespół prowadzony przez Ryszarda Krzyśkiewicza nie wygrał już od sześciu spotkań.
Po świetnym początku, po którym Parma była przez długi czas liderem, przyszedł czas na gorszą serię. Nikt jednak nie spodziewał się, że będzie ona trwała tak długo.
Ostatnie dwa mecze w tym roku Włosi znów nie zapiszą do udanych - Parma przegrała 1:2 (Lukas Schröder) z Lecce i zremisowała 2:2 (Lukas Schröder) z Pescarą, pomimo prowadzenia do przerwy 2:0.
- Nie ma co się kryć, wciąż nie potrafimy się odnaleźć. Zaczyna mnie to irytować. Jak można zaprzepaścić taki świetny start, nie rozumiem tego - nie ukrywa rozgoryczenia polski menadżer.
Parma zajmuje obecnie szóste miejsce ze stratą czterech punktów do drugiego miejsca, które gwarantuje bezpośredni awans do Serie A.
REAL MADRYT |
FC BARCELONA |
MANCHESTER UNITED |
Zasada ograniczonego zaufania |
---|
Jeżeli nie jesteś przekonany co do umiejętności swojego asystenta, nie pozostawiaj mu przedłużania kontraktów. Może sprawić, że zwiążesz się z niechcianym zawodnikiem na dłużej lub możesz przeoczyć koniec kontraktu kluczowego gracza. |
Komentarze (0)
Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.
Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ