pozwolenie na prace

adamos212 Proletariat

0
17.02.2006, 15:52    Pytanie
Mam problem ! Gram obecnie Wigan w Premiership drugi sezon !!! Chce sobie kupić freddy guarina w przerwie zimowej !!! Wszystko robie jak czeba proponuje mu kontrakt , on się na niego zgadza i jest gotowy do transferu , zostaje tylko pozwolenie na prace !!! Na początku jak zwykle nie może dostać tego pozwolenia na prace w anglii i odwołuje się od tej decyzji ( zawsze gdy to robie udaje mi się kupowac takich zawodników !!! ) Dochodzi dzień gdy w końcu ma być podjęta decyzja po mojim odwołaniu się od wcześniejszej decyzji , jestem już gotowy do transferu aż tu nagle dostaje wiadomość żę guarin nie dostał pozwolenia na prace , zawsze dostawał a teraz nie !!!!!!!!!!!!!!!!! Co mam zrobić żeby go kupić !!! ( to samo zdarza się gdy chce kupić nika basegno a on jest na wolnym transferze !!!!!1 POMÓŻCIE !!!

 mikos Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2006 17:03    #1
Poszukaj wcześniej w suflerze już były podawane kryteria jakie piłkarz musi spełniać by dostał pozwolenie na pracę w Anglii.

Post pomocny

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2006 17:13    #2
Zapewne nie zagrał iluśtam procent meczy w swojej reprezentacji (jest jakies takie kryterium). Kup kogoś innego (spróbuj np. z Mascherano), albo poczekaj jeszcze jakis czas.

Post pomocny

adamos212 Proletariat

0
17.02.2006 17:54    #3
Mascherano jest troche drogi i jeszcze go nie chcą sprzedać !!! A ja liczłem na taniego dobrego latynowskiego defensywnego pomocnika !!! Widze że z tego nici !!!

Post pomocny

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2006 19:41    #4
Zatem polecam dział "Talenty" tam napewno znajdziesz jakiegoś młodego taniego i zdolnego latynoskiego defensywnego pomocnika ;) Albo kup kogoś z Europy i po sprawie...

Post pomocny

caramondl Proletariat

0
25.02.2006 19:43    #5
a dupa - gram w angli i udaje mi sie kupować szczyli z ameryki południowej którzy o kadrze to mogą śnić, a nie mogłem kupic pablo aimara z valencji, o savioli nic nie mówiąć. Moim zdaniem to czy gracz dostanie pozwolenie, jest loteryjne, często warto zaczekać parę piesięcy i kupić kola w następnym okienku trannsferowym.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.