Reguły kontynentalne

 Szalik88 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2011
Skąd: S.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.04.2021, 14:36    Pytanie
Cześć, od kilku dni bawię się edytorem do FM 2020.
Stworzyłem całkiem nowe reguły kontynentalne jeśli chodzi o rozgrywki w Europie.
Puchary posiadają trzy rundy eliminacyjne (przed fazą grupową) i tutaj pojawia się problem, przykład:
- klub rozpoczyna grę od 1 rundy (przegrywa)
- klub dalej jest w rozgrywkach, grając w 2 rundzie (przegrywa)
- klub dalej jest w rozgrywkach, grając w 3 rundzie (wygrywa i zapewnia sobie awans do fazy grupowej)
Od fazy grupowej i pucharowej wszystko funkcjonuje już normalnie, tj. przegrywający odpada z rozgrywek.

Co ważne, niektóre zespoły w ogóle nie biorą udziału w rozgrywkach, mimo że są do nich zgłoszone.

Czy wiecie jak mogę poradzić sobie z tym problemem?
Chciałbym po prostu, żeby w rundach eliminacyjnych przegrywający odpadał, a nie grał dalej tak jak ma to miejsce w tym momencie i żeby każdy zespół przypisany do rozgrywek w nich wystąpił.

PS. Pytanie dodatkowe - czy jest możliwość, żeby w stworzonych przeze mnie rozgrywkach był prowadzony ranking UEFA tak jak w podstawowej wersji?

Pozdrawiam i mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.