Kariera online dla kilku osób!

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2019, 20:35    Pytanie
Witam serdecznie

Z tej strony Machlak znany i lubiany streamer w świecie Football Managera ;)

Z racji tego iż wyszło już parę łatek do FM to chcę wrócić do gry (FM 2019), i myślę że jest to dobra pora by zacząć coś poważnego grać. Aczkolwiek nie chce mi się już rozgrywać solo kariery, tylko chcę z paroma ogarniętymi osobami zacząć poważna i dłuższą (minimum kilka sezonów) karierę online. Myślę że optymalną liczbą było by te 5-6 osób zainteresowanych tego typu rozgrywką (najlepiej osoby co grają już dłuższy czas w FM).

Moja propozycja co do ligi to Angielska Premier League z racji tego iż spokojnie można w niej grać w 5-6 osób na w miarę wyrównanym poziomie, a także nasza Polska Ekstraklasa ;)

Zespoły jakie były by do wzięcia w Anglii to:

Liverpool (zarezerwowany dla mnie z racji tego iż od dziecka im kibicuję)
Man City
Man United
Arsenal
Chelsea
Totenham

Polska Liga:

Lechia (zarezerwowany, mieszkam w Gdańsku
Legia
Jagiellonia
Lech
Wisła

Kilka zasad co do rozgrywki itp:

Sesje na grę: (zakładam hosta, posiadam mocny komp i bardzo dobry net)

Poniedziałek-Piątek (od 18 - max 24 oczywiście nie codziennie (kwestia dogadania) Piątek można posiedzieć dłużej
Sobota-Niedziela (godziny ruchome, preferuję godziny wieczorne)
Święta podobnie jak Piątek czy weekend godziny ruchome

Ile osób musi być online by kontynuować karierę (zacząć sesję):

Jeśli gramy w 4 osoby, przynajmniej 3 muszą być online by zacząć grać
Jeśli gramy w 5 osób to minimum są to 3 osoby
Jeśli gramy w 6 osób, minimum 4 osoby

Grać i siedzieć będziemy u mnie na Discord: https://discord.gg/5UEQqFd
Z racji tego iż od czasu do czasu streamuję każda nasza rozgrywka będzie przeze mnie streamowana na moim kanale Twitch.
Grać będziemy na najnowszym Update na tę chwilę jest to datowany na 15.01.2019 FM19 Transfers & Data Update Packs by pr0 + FMTU

Wszystkie zainteresowane wspólną grą osoby proszę o kontakt na Discord, i tam będziemy dogadywać wszystkie szczegóły, sam muszę ogarnąć sobie FM wgrać dodatki itp więc też potrzebuję na ogarnięcie tego na spokojnie 1 dzień.

Do usłyszenia

Ps. Chciałbym zacząć tę karierę już w ten weekend konkretnie w Sobotę jeśli będa chętni do gry ;)

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2019 20:11    #1
Jak coś to jutro zaczynam z kolegą karierę online w Polskiej lidze, wszystkich zainteresowanych dołączeniem proszę o kontakt na PW. Gramy Lechia oraz Lechem więc można sobie wziąć jeszcze Legię czy Jagiellonie ;)

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2019 12:05    #2
Ja mogę zagrać, aktualne jeszcze ?

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.02.2019 14:07    #3
Tak oczywiście wbij wieczorkiem na Discord i się tam odezwij ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.