Trenerzy w reprezentacji

 piter20 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2005
Skąd: kÄ?dzierzyn-ko??le
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2006, 09:13    Pytanie
Zaczynam drugi sezon Bayernem i dostałem oferte prowadzenia Meksyku. Przyjąłem ją, ale teraz nie moge zatrudnić żadnego trenera,asystenta/fizjot.(wszyscy mi odmawiają objęcia stanowiska).Czy ma na to wpływ moja reputacja???( mam krajową mimo że w 1 sezonie wszystko wygrałem - LM, Mistrzostwo, Puchar Niemiec i Ligi). Czy moze w repr. z Ameryk nie da sie zatrudnić nikogo( jak patrze w profile sztabu szkoleniowego USA, Brazylii,Argentyny itp. to sa tam tylko menadżerowie) Prosze o pomoc :(:(

 piter20 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2005
Skąd: kÄ?dzierzyn-ko??le
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2006 10:19    #1
Szukałem. Problem w tym że znalazłem tylko 3 (!!!) i żaden się nie zgodził(mieli posady w hiszpańskiej lidze).

ktosik Proletariat

0
15.03.2006 11:42    #2
to sprubój zatrudnić jakiegos, ktory pracuje w twoim klubie i ma reputacje nie większą niż krajową

 piter20 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2005
Skąd: kÄ?dzierzyn-ko??le
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2006 11:53    #3
tak też sie nie da:(

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2006 13:52    #4
No to moze spróbuj zatrudnic jakiegos bez kontraktu?

Genesisss@ Proletariat

0
16.03.2006 12:14    #5
szczerze mówiąc prowadząc Holandie też miałem problem z zatrudnieniem pomocników..jednak w moim przypadku udało sie zatrudnić paru dobrych szkoleniowców i jednego fizjoterapeute ,którzy byli bezrobotni

 p.obrocki Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2006 07:41    #6
A ja tego nie rozumie. Macie problem z zatrudnieniem trenerów dla Meksyku i Holandii to chyba jakieś żarty. Ja właśnie objąłem repr. Polski (i gram Kettering Town - 3 liga ang./wedlug kolejności/, i mam reputacje lokalną), a moim asystentem zgodził się być Sven Goran Ericsson i mam jeszcze 3 trenerów z Milanu, Juve i Aston Villi. I jeszcze żaden trener, któremu zaproponowałem pracę w repr. nie odmówił.

MaTT_Stal Proletariat

0
27.03.2006 05:38    #7
prowadze 4 sezon wisle krakow i w 2 i 3 sezonie wygralem wyszstko co mozna bylo ( lige polska puchar polski superpuchra europy lige mistrzowe i druzynowe mistrzostwa swiata ) dostalem mozliwosc poprowadzenia rep. kostaryki i tez nie moge zatrudnic zadnego asystenta prosze o pomoc

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.