Barcelona

Sans Proletariat

0
26.03.2006, 10:22    Pytanie
Pozdrawiam, :) musze się do czegoś przyznać gram w managery od CM'a 4 ale nigdy nie tkneło mnie by zgrać jakimś klubem z czółówki, zresztą 99% mojej gry owijało się wokół samej Legii ... ale nastał czas ze mam ochotę popykać sobie Barceloną ... wie ktoś kogo tam trzeba na wstępie kupic za rozsądne pieniądze i zeby sobie dawal rade ?

klan Proletariat

0
27.03.2006 03:00    #1
lepszy na obronę jest chuvu z romy 29 mln euero

Post pomocny

Sans Proletariat

0
27.03.2006 08:31    #2
Sciągnelem sobie V. Kompany'ego i Tevez'a jak narazie mam bilans meczy 12-1-0 więc jest zajebiście ... poczekamy na pierwszą plagę kontuzji i wteyd stwierdze jak to jest grać na najwyższym szczeblu :)

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2006 08:52    #3
W Talentach znajdziesz sporo zawodnikow do Barcy i nie tylko :>

Post pomocny

 fop Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2006
Skąd: Amsterdam
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2006 05:17    #4
kup sobie torres'a pablo i chivu i będziesz miał dream team

Post pomocny

caramondl Proletariat

0
01.04.2006 11:43    #5
ja bym polecił anthonego vanden boore z anderlechtu, fabio santosa z sao paolo fernando genro i lucasa z gremio, nigela de jonga z hsv, edmilsona z vitori emanuelsona z ajaxu

Post pomocny

leoni:) Proletariat

0
04.04.2006 07:14    #6
ja w pierwszym seszonie kupiłem mexesa i super sie sprawuje wygralem wszystko żadnego meczu nie przegrałem

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.