Brak danych osobowych

 BzyK Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2005
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2006, 04:43    Pytanie
Witam. Od zawsze zastanawialem sie nad tym. Przeciez gra bylaby o wiele bardziej realistyczna i wciagajaca(ale i trudniejsza) gdyby nie bylo danych zawodnikow typu: rzuty wolne -18 wykończenie -7 itp itd. Pomyslcie, jakby bylo fajnie gdyby oceniac zawodnikow tylko po ocenach ich wystepow, samych wystepach, ilosci strzelonych goli i statystykach(np udane wslizgi itp):) W zwiazku z tym moje pytanie brzmi: czy istnieje jakis path lub cos takiego aby skasowac dane zawodnikow i wprowadzic taka rozgrywke?

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2006 19:01    #10
Dobra. W skinie Turnstyle sprawa wyglada tak, ze w folderze data/skins//settings jest jeszcze plik "player attributes.xml". Go rowniez otwieramy i w podobnych miejscach dodajemy alpha="0" - uwaga: nie nalezy dodawac alpha="0" w ostatniej definicji name="special attribute", a jedynie w tych, ktore podawalem wyzej (low, normal, good, excellent attribute). Zeby nikt tego nie zrobil z rozpedu. W mojej wersji turnstyle'a w pliku player attributes sa definicje normal, good i excellent attribute, nie ma zas low, ale to nas nie obchodzi (oczywiscie jesli wczesniej dalismy tez alpha="0" w pliku "fm colours.xml" przy atrybucie low).

Zabiegi ktore opisywalem ostatnio i te teraz pozwalaja w wiekszosci przypadkow cieszyc sie gra bez atrybutow, a raczej... z ich cieniami. Niestety, nic nie jest doskonale :> Ja tutaj przedstawilem instrukcje uniewidocznienia atrybutow, jednak o dziwo ich cienie moga byc na jasniejszych tlach widoczne. Sa one niewyrazne, ale jednak sa - widac w zasadzie tylko tyle ile dana wartosc ma cyfr - jedna czy dwie. Oczywiscie da sie temu zaradzic, jako ze w turnstyle'u cienie sa widoczne, to przedstawiam jak sie pozbyc cieni :> Wchodzimy do katalogu data/skins// i otwieramy plik .xml. Nalezy z niego wykasowac jedna linijke, wygladajaca tak:



Najczesciej jest ona pod komentarzem TEXT PROPERTIES (jako ostatnia z kilku linijek dotyczacych tekstu). Jesli ktos nie chce kasowac, moze po prostu wziac ja w komentarze, czyli dopisac za nia, aby wygladala tak:



Generalnie za kasowanie nie biore odpowiedzialnosci :> Usuniecie cienia z tekstu nie powinno miec zasadniczego wplywu na estetyke skorki, ale moze komus sie to nie spodoba i bedzie chcial wrocic do poprzedniego jej wygladu.

Mam nadzieje ze to juz wszystko :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution