Cipi czy Axel ?

Fergie Proletariat

0
28.03.2006, 15:13    Pytanie
Jestem menedżerem Ascoli i zaczynam 1 sezon ;) .Mogę kupic tylko 1 gostka spoza UE na sezon . I mam dylemat - czy zakupić Geri Cipi (29 lat, DC, bardzo potrzebny będzie kosztował 400-475 tys. Ł, czy Axela (35 lat, DMC, potrzebny również, ale do zastąpienia, zapłaciłbym ok. 20 Ł, 4-5 atrybutów powyżej 16 ).Myślę, że spokojnie bym go zastąpił innym piłkarzem...

Fergie Proletariat

0
29.03.2006 10:42    #10
Jednak, wciąż nie mogę się zdecydować... Cipi i Buskermolen, czy Axel i Buskermolen. Bo Buskermolen może grać zarówno jak DC jak i DM... PROSZĘ O POMOC !!! Może BARTOSH!, Ty coś doradzisz, byłeś menedżerem Ascoli... :(

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2006 11:41    #11
Nie kupuj Cipiego, po co ci 35 latek? Zagra max 1-2 sezon i już leci, a taki zespół jak Ascoli trzba budować perspektywistycznie.

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

Fergie Proletariat

0
29.03.2006 12:25    #12
To Axel ma 35 lat :] Rozumiem, zeby kupić 29-letniego Cipiego... No teraz jak jestem w trakcie transferu Zaninego i Cristiano to spoko ;) Będę się zastanawiał, na co wydać tę kasę :]

Post pomocny

 p.obrocki Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2006 23:44    #13
Zdecydowanie postaw na Cipi'ego. Jest dużo lepszy. Axel jest za mało waleczny i ma za niską determinację, żeby walczyć w środku pola jako DCM. A z Cipi'ego będziesz miał duży pożytek, bo to silny DC, a w dodatku ma ogromne doświadczenie (parametrzy psychiczne).

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.