Nasze atrybuty

MIszczu Proletariat

0
16.04.2006, 16:25    Pytanie
Jak poprawić swoje atrybuty menadzerskie?? Chodzi mi głównie o ambicje bo nie wiem dlaczego ale spadło mi do 1 i nie chce wogóle się podnieść

Sans Proletariat

0
17.04.2006 04:12    #1
Lojalność i Ambicja, rosną podczas gdy grasz, jednym skladem mało roszad, i najlepiej w 1 sezonie nie sciagac wiecej niz 2 graczy, jesli nie chcesz zeby gwałtownie z początkowej dychy spadło Ci na 1-2 ;]

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2006 06:03    #2
Zależy też to od twoich wypowiezi w mediach, jeśli przed jakimś waznym meczem stwierdzasz, że nie macie szans na wygraną to ambicja Ci spada.

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

miszczu Proletariat

0
17.04.2006 11:00    #3
Juź mam 2. przszedłem z Goias do Corinthias i mi wzrosło

Post pomocny

 p.obrocki Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2006 15:27    #4
To ciekawe co wszyscy tu piszą. Ja mam już rok 2008 (jak dobrze pamiętam) i ambicja nigdy nie spadła mi poniżej 10.
Sans - " Lojalność i Ambicja, rosną podczas gdy grasz, jednym skladem mało roszad, i najlepiej w 1 sezonie nie sciagac wiecej niz 2 graczy" z moich obserwacji nie ma to najmniejszego znaczenia. Ja wykonuje ok. 10-15 trns na sezon i tyle samo piłkarzy sprzedaje, a ambicja wcale mi nie spada.
Natomiast co do Reaper'a to mogę się zgodzić, faktycznie jeśli już przed meczem uważasz go za przegrany to ambicja Ci spada.
Jeśli natomiast chcecie jakieś rady jak podnieść ambicje to ja zauważyłem, że spory wpływ na to ma składanie podań do innych klubów (lepszych), składanie podań do repr. , ściąganie graczy o wysokiej reputacji, zwycięstwa z dużo wyżej notowanymi przeciwnikami itp.
Próbujcie a może zanajdziecie również inne sposoby ;)

Post pomocny

 FmFan Partyzant

Postów: 150
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2006 18:09    #5
Lojalność zwieksza się im dłużej jesteś w klubie, lub kiedy odrzucasz oferty pracy w innych klubach ktore zaoferowały ci kontrakt.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.