Gra przez internet

 Rybarca Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2010, 17:57    Pytanie
Grałem z kumplem przez neta ligę hiszpańska i angielską i wszystko było okey.
Zachciało nam się gry w lidze włoskiej i tam już mamy problem bo koledze ciągle wyskakują błędy i grę minimalizuje co zrobić ?

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.06.2010 22:30    #1
Zależy jeszcze jakie błędy. Crash dumpy, raczej nie bo by Cie wywalało z gry, napisz jakie to może znajdziemy odpowiedź ;)

 Rybarca Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2010 09:31    #2
nie to nie były crash dumps :D
był to błąd że "nie można odczytać jakiegoś uaktualnienia" bo chcieliśmy zagrać na tym najnowszym smeichela...łatka 7.0.2 była zainstalowana...a ten update smeichela nie działał chyba kumplowi...ale tutaj nie powinno być błędu bo ja jestem hostem i wystarczy żebym ja miał to uaktualnienie...z innym kumplem grałem i była podobna sytuacja i wszystko było okej...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution