Sortitoutsi - jak ściągnąć?

 Jaru Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2006
Skąd: Skarżysko - Kam.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2006, 14:16    Pytanie
Ostatnio jak próbuje ściągnąć coś z sortitoutsi.net mam problemy - 1 facepack ściągnąłem bez problemu,ale gdy przyszła pora na logo wyskakuje -
"Contact Before Redistribution" lub "No Redistribution Of Any Kind" (nie mam zamiaru nigdzie tego wrzucać,chce ściągnąć dla siebie, ale rozumiem - prawa autorskie itd.:)-klikam download i wywala mnie do strony głównej.Myśle sobie - zarejestruje się.Po rejestracji to samo.Próbuje z opcją "Add To Your Download Basket"(nie zauważyłem jej wcześniej) w "Check out" pojawia się info "You have 1 files to download!" wciskam pzrycisk i nic.Sprawdzam pocztę - może linka wyślą - nic.Czy muszę założyć płatne konto, żeby coś ściągnąć?A może to po prostu jakieś ograniczenie typu - 1 plik dziennie?Czy przy zakładaniu konta coś skopałem (nie brałem żadnych subskrypcji)?Dawniej(z 2 miesiące temu) nie miałem żadnych problemów.Dobrze że wtedy ściągnąłem troche stuffu to sobie jakoś poradzę, ale jeśli ktoś mógłby mi wyjaśnić
jak się teraz ściąga z sousi będę wdzięczny.

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2006 16:20    #1
Dziwne. Nie zauwazylem zadnego utrudnienia w sciaganiu. Po prostu gdy wyskakuje okienko "Contact before redistribution" lub "No redistribution of any kind" nalezy kliknac OK i odczekac moment na rozpoczecie sciagnia nie klikajac juz Download.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2006 17:02    #2
Ściągałem trochę plików z SUSIE ok. 1-2 i nie było problemów. Później coś próbowałem ściągnąć o 4 to miałem dokładnie takie same problemy jak ty. Widać SUSIE miało jakąś zwieszkę.
myspace.com/marneszanse

klan Proletariat

0
22.05.2006 09:53    #3
mm prośbę czy mógłby ktoś dać linka z niby "oszukańczym treningiem' bo poprzedni podany w innym poscie nie działa

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2006 15:32    #4
A jaki to jest ten :oszukańczy trening"? :>
myspace.com/marneszanse

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution