Jakim cudem to możliwe??

 Lenor Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2007
Skąd: Kańczuga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2006, 10:58    Pytanie
Mam pytanie gram 3 sezon w Fm 2006 (Valencia)i mam powazny problem , a wiec:
Przed rewanzowym meczem z Monaco(1/8) Ligi MIstrzow(pierwszy 3-2 , moich 8 (oraz 2 rezerw) podstawowych zawodnikow zostalo powolanych do reprezentacji na mecze eliminacyjne do MS 2010!!! Wytłumaczcie mi to bo ja tego nie rozumiem jak mozna dopuscic do czegos takiego !!?? i co mam pozegnac sie z LM (dodam ze w 1 sezonie wygralem Puchar Uefa, w 2 odpadlem w 1/8 LM) i teraz mam czekac kolejny rok i jaka mam pewnosc ze nie stanie sie to samo?? co mam robic sa jakies patche likwidujace ten blad??dodam ze mecze Premiera Division sa przesuwane ze wzgledu meczow miedzynarodowych !!!!
Z gory thx za odpowiedz i pozdr

Klan Proletariat

0
02.06.2006 13:48    #1
ja tak miałem jak grałem Juventusem przyszedł mecz z Milanem zawodnicy zostali powołani do reprezentacji a cała liga grała rezerwami

 p.obrocki Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.06.2006 15:31    #2
Dla pocieszenia pozostaje fakt, że zapewne z Monaco też kilku piłkarzy zostało powołanych, więc szanse się powinny wyrównać ;)

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2006 01:51    #3
w CM4 grajac Milanem zostalo wowolanych 9 zawodnikow, tez przeed liga mistrzow. problem polegal na tym ze duza czesc ekipy byla poobijana wiec nawet 11 nie moglem wystawic (nie mowie juz o rezerwie). oddalem mecz asystentowi ktory nie wiem jak zdolal ta 11. wystawic. mecz zakonczyl sie remisem 2-2

 Lenor Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2007
Skąd: Kańczuga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2006 06:04    #4
NO wlasnie w tym sek ze z Monaco tylko 2 zawodnikow pojechalo na zgrupowanie , myslalem ze tego FM wyrzuce przez okno ale pomyslalem ze nie po to buduje 3 sezon druzyny ktora ma wygrac LM zeby sie poddac i postanowilem (moze nieuczicwie) dac druzyne asystentowi i jezeli padnie zly wynik robie wczyta (1 wczytalem) i zremisowalem 0-0 i jestem dalej :) Szkoda tylko ze w finale LM przegralem z Realem 1-2 (dodam ze Lucarelli trafil slupek w 93 min) malo co zawalo nie dostalem i znow musze czekac koleny rok na LM :(

 gosc1 Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.05.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.06.2006 04:16    #5
To bardzo nieuczciwe!!!! Ale w zaistnialej sytuacji solidaryzuje sie z kolega :-).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.