Ustawienia nowego sezonu... ilość lig, piłkarzy, w

 szypon Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2006
Skąd: Skrwilno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2006, 17:26    Pytanie
Witam,
właśnie zainstalowałem sobie FM2006 i nie wiem jak mam ustawić ilość lig. Chciałbym, żeby gra chodziła w miarę szybko, miała znane ligi i sporo piłkarzy. Nie wiem co robić. A "zalecane ustawiena" w grze są do kitu.
Proszę o radę
PS. mój sprzet: Athlon 3000 GHz, 512Ram

 thcxs Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2006
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2006 17:58    #1
Siemka
po pierwsze to nie mozesz miec 3000 GHz niema jeszcze takiego sprzetu hehe (mozesz miec 3000 Hz;)
a co do tego twojego pytania to ja nie dam ci zadnej rady ile masz wybrac lig i tak dalej ale podam ci ile ja mam i sam do czegos dojdziesz ;)
to na poczatek; mam Pentium IV 3.0 GHz i 1GB RAM to tyle co do sprzetu a teraz ligi ktorymi gram :]
Meksyk, anglia, francja, niemcy, POLSKA, holandia, wlochy, brazylia, argentyna i gra chodzi wedlug mnie swietnie :]] oczywiscie nie ze wszystkich krajow mam wszystkie ligi :) tzn. meksyk i argentyna po jednej lidze. Niemcy, holandia, wlochy, brazylia, francja po dwie :) a z polskiej i angielskiej ALL :))
POLICZ SOBIE i wybierz oczywscie troche mniej bo przeciez masz mniej pamieci ram ;P POZDRAWIAM

matiass Proletariat

0
23.06.2006 23:22    #2
zależy kim byś chciał grać, a tak wogóle im mniej lig weźmiesz tym szybciej chodzi gra. ja polecam st.etienne z ligi francuskiej

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.06.2006 02:01    #3
Jesli chodzi o wydajnosc procesora, to niewazne ile GHz ma, ale jak jest wydajny: np. Pentium 4 (zwlaszcza ten o zegarze 3.06 GHz ) to shit. Jego cena jest zbyt wysoka do mozliwosci (slaba wydajnosc, mimo wysokiego taktowania zegara proca). Obecnie bardzo dobrym zakupem sa Athlony 64, np 3200, ktory wbrew pozorom nie ma zegara ustawionego na 3.2 GHz. Ponadto proce te sa bardzo podatne na overcloocking (czyli podkrecanie). A co to ma wspolnego z FM06? To ze jak procek jest wydajniejszy (niekoniecznie jest tak, ze im wiecej GHz procesor ma, to jest szybszy)to sama gra tez lepiej dziala, a jak masz 3x 512 RAM....eh ide pograc do kumpla :D

Proletariat

0
24.06.2006 03:58    #4
ja Mam athlona3000 i 512 ram kliknołem te ustawienia zalecane i mi wyskoczyły 2 ligi i baza danycy mała to co tylko na dwuch ligach gra bedzie chodzic obtymalnie,obecnie mam 6 lig i chodzi nawet szybko

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.06.2006 07:23    #5
a ja wam powiem, że wybieram tylko ligę, w ktorej gram, bo po co ich wiecej, natomiast jesli chodzi o baze danych to zalezy ona od ligi jaką wybiorę, bo po co mam wybierac ogromną, jesli gram np. Man utd, podczas gdy w ogrmnej bazie danych różnicą jest wiecej zawodnikow, tych slabszych, wiec ogromną wybieram wtedy gdy gram słabszym klubem i potrzebuje tanszych pilkarzy

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.06.2006 07:24    #6
a do klubu mocniejszego wybieram normalną baze, bo w niej znajdują sie pilkarze o potencjale równym do poziomu klubu

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2006 10:35    #7
Kilka lig możesz sobie spokojnie włączyć, baza danych duża.
myspace.com/marneszanse

 szypon Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2006
Skąd: Skrwilno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.06.2006 11:59    #8
tzn. jezeli wybiore sobie np. klub z Orange Ekstraklasy, a mam wybraną tylko polską ligę, i baze danych ogromną, to będę mógł transferowac piłkarzy z każdego zakątka świata??? I bede mógł znaleźć pracę w klubach zagranicznych oraz reprezentazji innego kraju???

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution