Pomocy!

Scarabeus Proletariat

0
26.06.2006, 06:20    Pytanie
Mam problem.Gram sobie w managera aż tu nagle kilku zawodników nie wiem skąd ma coś takiego jak pomniejszy problem.dodaje screeny.podpowiedzcie mi jak zrobic zeby tego nie mieli :)
http://img13(...)d7wu.jpg
http://img13(...)d3zl.jpg

ziooom Proletariat

0
26.06.2006 13:33    #10
aha o to chodzi:P znam to:) ale w tym wypadku bylo na to za malo czasu zeby pilkarza wkurzyc:) pewnie edytor:D

Post pomocny

elan Proletariat

0
26.06.2006 13:36    #11
do thcx:mam prosbe moglbys mi powiedziec jak Ci idzie willem II? i jaka grasz taktyka?wiem ze to nie na temat ale w tamtym temacie co zalozyles jak szukales napastnika zapytalem o to samo ale nikt do starych tematow nie zaglada;Dja zaczalem grac willem i caly czas przegrywam!help!

Post pomocny

scarabeus Proletariat

0
26.06.2006 15:14    #12
kupiłem piłkarzy bo wygrałem wszystko co możliwe :)
a seedorfa wymieniłem na Jesusa Navasa :) nie "czitowałem" jeszcze przed końcem ligi prezes milanu przedłużył ze mną kontrakt o 2 lata w tym dał wiecej kasy na transfery :)messiemu i zanettiemu kończyły sie kontrakty w klubach i podpisałem je z nimi :) jeszcze sprzedam scheve i kupie henrego albo rooneya i bedzie gites :D
nadal nie widze odpowiedzi na moje pytanie :D

Post pomocny

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2006 15:21    #13
autopsja mi jest obca, mojemu koledze nie. Gra on Barcą, a w skladzie ma nie powiem kogo ;) Mogłby wystawic 4 rozne jedenastki i wygrac z kazdym

Post pomocny

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2006 15:27    #14
no na to tez jest trik:
(save przedmeczem/przegrywasz/exit/load/przegrywasz/.....i tak do skutku
to dotyczy mojego przedrozmówce:
"kupiłem piłkarzy bo wygrałem wszystko co możliwe :)"

Post pomocny

scarabeus Proletariat

0
26.06.2006 17:01    #15
jesli tak sadzisz to ok twoja sprawa ja tak nie robie :)
nadal nie widze odpowiedz na moje pytanko :)
czy nigdy tak nie mieliscie? ;]

Post pomocny

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2006 17:36    #16
może za mało jest dyscypliny w klubie. Postaraj sie na przyszlosc karac zawodnikow za wybryki

Post pomocny

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2006 15:44    #17
Może faktycznie ktoś nie przychodził na treningi, a Ty nie reagowałeś.

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.