Wisła

Mardolopolokoloj... Proletariat

0
30.06.2006, 14:21    Pytanie
Mam pytanko: morale mojej drużyny Wisły K. w chwili rozpoczęcia sezonu są malutkie i nie wiem czemu. Nie robiłem żadnych ruchów, zawodnicy wygrywali sparingi a tu nagle początek sezonu (2007/2008) i WIsła gra słabiutko pierwwsza kolejka 0-0 z lechem na wyjeżdzie 2 3-3 z zagłbiem sosnowiec mimo iż po 60 min prowadziłem 3:1 i 3 0-0 z łęczną. Podejrzewam iż to przez niskie morale albo rywale rozgryźli moją taktykę- jak sądzicie i co mam zrobić żeby podnieśc morale w druzynie?

 Stivo Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.06.2006 14:57    #1
na odprawach pomeczowych unikaj krytyki zawodnikow, chwal jak mozesz (w miare rozsadku) morale podskocza. chwal indywidualnie tych ktorzy maja je najnizsze. Moze sprzedales jakiegos ulubienca zawodnikow, cos musiales naknocic ;). Nie ma najlepszej taktyki na polska lige. Grasz wisla wiec "postrachem" ligi, z tego co pamietam wiekszosc zespolow wystawiala przeciw mojej wiselce zazwyczaj 4-5-1 lub 5-3-1-1. Pierwszy wariant wg mnie pozwala atakowac szeroko skrzydlami zeby rozproszyc defensywe i dogrywac pilki na srodek, a z tym drugim zawsze mialem jakies problemy
iespodzianki. Kup sobie Maniche za ok 2mln E (jesli pokazales sie juz w europie) - kolezka zdominuje srodek pola. Udalo mi sie do wisly sciagnac Darijo Srne, Maniche, Alina Stoice, Daniela Pancu, Vladimira Burduliego, Aldo Andersa Jare. W ataku Kisliy i Brozek. NIE MA BATA NA TEN TEAM (w polsce ;)

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.