Trening a zawodnicy (problem)

 szypon Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2006
Skąd: Skrwilno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.07.2006, 18:16    Pytanie
Witam,
chciałbym ponownie poruszyć sprawę treningu. (szukałem na suflerze coś związanego z tym tematem, lecz nie znalazłęm nic satysfakcjonującego, lub jak zwykle coś przegapiłem :P).
A mianowicie. Rozgrywam pierwszy sezon Kujawiakiem Włocławek. Po różnych próbach z taktykami, znalazłem taką, dzięki której miałem serię 10 zwycięstw z rzędu (!). Cały czas moi zawodnicy trenowali PROGRAMEM OGÓLNYM. Niektórym umiejętności rosły, a innym prawie wcale. Zacząłem troszkę kombinować z taktyką, gdyż kolejne mecze kończyły się remisem, i chciałem stworzyć kilka reżimów treningowych. Bez skutku. Reżim dla bramkarzy, obrońców środkowych, obrońców bocznych, pomocników ofensywnych, defensywnych i środkowych oraz napastników nie przyniósł oczekiwanych efektów, a nawet pogorszył sprawę. Umiejętności piłkarzy drastycznie zaczęły spadać. Tylko niewielu piłkarzy podniosło umiejętności w 2,3 statystykach. W przerwie zimowej dałem zawodnikom 1 tydzień wolnego i w tym czasie zmieniłem trening na 4 reżimy: bramkarze, obrońcy, pomocnicy i napastnicy. Po kilku dniach treningu sytuacja wygląda podobnie jak w poprzenich reżimach... :( Nie weim co robić. Chciałbym aby ktoś mi doradził w tej sprawie.
Poza tyym na początku sezonu zatrudniłem do klubu bodajże 11 trenerów (jeden 5-gwiazdkowy, czterech 4-gwiazdkowych i reszta trzy-gwiazdkowi). Każdy odpowiada za jeden trening w zależności od ich umiejętności ( a propos, jak zwiększyć obciążenie treningu z "lekkiego" na inny w oknie z trenerami?)

Proszę o pomc

 Menedzer5 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2006
Skąd: Kędzierzyn-koźle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2006 03:20    #1
Po pierwsze trening lekki w tym oknie z trenerami to najlepszy trening. A co do tego, że twoim zawodnikom spadały umiejętności to radze nie kombinować i dać ogólny. Dobrze jest włączyć nową grę i jakimś zespołem testować treningi i taktyki można się wtedy nauczyć "obsługi" treningów.

 SZk Pierwiastek Inteligencki

Postów: 440
Grupa: Ekspert
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2006 06:45    #2
Zwiekszyc intensywnosc treningow i staranniej dobierac typ cwiczen - oto cala filozofia.

HELP! Proletariat

0
05.07.2006 10:30    #3
Mam pytanie. Jak w FM 06 działa tryb treningu pozycji u piłkarza? Czy jezeli piłkarz na pozycji OPŚ ma 'kompetentny' to czy jest szansa, aby w przyszlosci tenze pilkarz (po trenowaniu tej pozycji) bedzie mial 'naturalny'? Jezeli tak to ile ten proces trwa? Z gory dzieki za info.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.