zarzad

 kali22 Partyzant

Postów: 135
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2006
Skąd: Bolesławiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2006, 08:37    Pytanie
Witam.gram w cm i fm juz dlugo ale ciagle meczy mnie pytanie na temat zarzadu.grajac takimi klubami jak parma wiele razy zdarzalo mi sie ze mialem dlugi siegajace 30 mln euro a po jakim czase dostaje wiadomosc ze klub przejal nowy zarzad i spalaca dlug oraz dostaje dodoatkowo kaske na transfery.to jedno.druga ciekawostka jest to ze grajac napoli zarzad chce abym kupil jakas gwiazde do zespolu i pozwolil mi przekroczyc budzet transferowy ale znowu jak juz chce kupic kolesia za nie wiele wieksza kwote niz posiadam w dostepnym budzecie transferowym wyskakuje mi brak funduszy!pytanie,od czego zalezy zmiana zarzadu i czy to co sie dzieje u mnie w napoli jest bugie?!

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.07.2006 10:02    #1
ale jemu chodzi o to, że bugiem jest pozwolenie przez prezesa przekroczenia budżetu transferowego, ale i tak nie może tego zrobic

ama Proletariat

0
05.07.2006 10:33    #2
moze przekroczyc tylko wtedy gdy prezes (zarzad) uznal danego zawodnika za gwiazde. informacje jest o tym pod skladajaca przez nas oferta transferowa

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.