FM 12 NEWGEN

 LeGIAFuN Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2012, 01:32    Pytanie
Siema.Mam pewien problem z grą i nie wiem skąd on wynika ,problem ten to nie wyświetlanie się twarzy newgenów.Najpierw chciałbym się dowiedzieć czy twarze newgenów są wyświetlane automatycznie czy może trzeba coś ściągnąć albo uruchomić manualnie .Wczytanie skórki od razu odpada ponieważ robiłem to wielokrotnie dodając facepacki różnych lig itp;. Po za tym wiem że przy rozpoczęciu gry trzeba zaznaczyć dodanie twarzy oraz wygenerowanie (nie wiem jak to nazwać ale jest to w miejscu gdzie np; dodaje się oryginalny terminarz, oryginalne składy lub wygenerowane itp;.) .Sprawdziłem także c:/program files/sega/fm/data/facegen i wydaje mi się że folder ten jest wybrakowany ( mam folder big_endian a w nim między innymi pliki eyelhi,teethlower,facehi,tongoue w zakończeniach np FIM,TRI,EGM,EGT)(drugi folder to little_endian i jest podobny do^^^)(oraz ostatni folder to hair i są tam różne fryzury z plikiem config czy przypadkiem nie powinny być takie foldery jak ten tylko np:. eye itp? .Na dodatek mam jakieś pliki luzne maleyoung od 1 do 19)Prosze o pomoc bo gra z szarakami wygląda jednak troche inaczej ;p.Z góry wielkie dzięki.Pozdrawiam

 Przemu$^^ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1491
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Widzew Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2012 10:34    #1
w ustawieniach jest opcja w zakładce dźwięk i obraz -> pokazuj twarze autentyczne i wygenerowane, czy jakoś tak
wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

 LeGIAFuN Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2012 11:52    #2
Mam to zaznaczone cały czas

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution