Błąd w frekwencji

 lufcPL Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2012, 12:30    #1
Witam. Mam mały problem. Gram w FM2013 w II lidze wschodniej Siarka Tarnobrzeg na dodatku do polskiej ligi: "CM Revolution Polska Liga Update 2013 v1.0". W przyszłości chciałby, prowadzić Górnik Zabrze i właśnie tej drużyny dotyczy moje pytanie. Otóż w Zabrzu w grze i realu rozbudowywany jest stadion aktualnie w grze jest na 24.000 i na razie tak zostanie, tylko jest problem z frekwencją, średnio przchodzi kolo 4000-5000 kibicow na mecz, oczywiście wiadomo, że jest to strasznie zaniżone, tak naprawdę zanim stadion był rozbudowywany przy pojemności 13 000 prawie zawsze było blisko kompletu. Moje pytanie brzmi jak zmienić ten błąd? Ściągnąłem edytor przez steam, ale po zmianie frekfencji w edytorze na właściwą nic sie nie zmienia dodam, że nie zaczynam gry od nowa, gram dalej na swoim save. A może ktoś gra bez dodatku polskiej ligi CM Revolution Polska Liga Update 2013 v1.0 i nie ma tego błędu z frekwencją na górniku? A nie chciałbym zaczynać gry od nowa. Również jak by ktoś mógł sprawdzić u siebie w grze jaką górnik miał frekwencje powiedzmy w ostatnich dwóch meczach u siebie po rozbudowie stadionu na czyli po 1.04.2013. Proszę was o pomoc w tym temacie.

 gregryszka Partyzant

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: piekary sl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2012 12:39    #2
witam,u mnie na dodoaTKU cmrev-u tez jerst ten błąd,z tym,ze czasami na Gornik potrafi przyjsc 250,300 osob.podobnie na Auxerre zdazylo sie ze bylo bodajrze 400 osob;)chyba ze to ichniejszy wojewodazamknal stadion,i byla impreza niemasowa;)

 lufcPL Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2012 12:48    #3
A czy mógłby ktoś kto gra bez dodatku z polska II i III sprawdzic u siebie frkwencje gornika z. w ostatnich dwoch meczach, bardzo bym prosił ;)

 lufcPL Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 11:41    #4
Czy może ktoś zobaczyć u siebie w grze jaka frekwencje ma Górnik Zabrze powiedzmy w dwóch ostatni spotkaniach?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.