Rozpoczęcie nowej gry po edytowaniu plików

 lufcPL Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2012, 16:18    #1
Witam. Edytowałem parę rzeczy w grze, również ściągnąłem uaktualnienie Gietza i podczas rozpoczynania nowej gry pisze mi: pliki danych edyt. aktywne 6 i obok jest puste pole do zaznaczenia z opcją zmień. Mam zaznaczyć to pole podczas tworzenia nowej gry by do gry zostały wprowadzone zmiany które edytowałem czy zostawić je tak jak jest puste?
Jeszcze mam jedno krótkie pytanie. Również podczas tworzenia nowej gry pisze mi: baza danych domyślna i pod tym Wersja 13.0.0, a dodam że jak wejdę w ustawienia to pisze wersja 13.1.3. Moje pytanie brzmi, czy jak utworze nową grę będę miał wersje 13.0.0 tak jak pisze podczas tworzenia czy 13.1.3 ? Proszę was o pomoc.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.12.2012, 16:26

 Lekkoduch Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2012 16:51    #2
Zaznaczasz te pliki edytora i zmiany będą zaimplementowane w grze, 13.0.0 to wersja bazy danych, na chwilę obecną nie ma nowszej, wersja gry 13.1.3 też najnowsza. Tak czy siak wszystko jest ok.

 lufcPL Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2012 17:03    #3
Dzięki za odpowiedź

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.