Jak FM 2013 niszczy marzenia...

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 19:46    #11
[quote="Ignachinio"]Wszystko fajnie .. tylko że zawsze jest jakiś gamoń co w 80 minucie ma strzał nie do obrony ... Ale podsunąłeś mi pomysł z tym kryciem...[/quote]

A właśnie zrobię sobie mały offtopic i pochwalę się że grając Liverpoolem z Man'u dostałem bramkę na 2-2 w 88 min , myślałem że ugram tylko 1 pkt a tu w 93:36 minucie mi Felipe Anderson daje 3 punkciki ;) Można obwinić sędziego bo czas był przedłużony tylko o 3 min .

A odnośnie tematu to tam u góry , jak wchodzisz w ekran taktyczny masz statystyki obu drużyn , patrząc na ilość podać możesz wywnioskować na kogo dać krycie i pressing . 2 porada , jak jest szybki skrzydłowy w przeciwnej drużynie to nigdy nie dawaj "ścisłego krycie " bo to się skończy masakrą , jedynie możesz dać " indywidualne krycie " . Na piłkarzy dobrych "psychicznie " pressing ;)
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 19:49    #12
Warto też podczas meczu jak widzimy że bramkarz podaje do bocznych obrońców ustawić im krycie żeby jednak pomęczyli się z twoimi zawodnikami a nie weszli na twoją połowę bez żadnych problemów :)


A temat kozacki :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.12.2012 o godz. 19:50

 rybeusz89 Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2009
Skąd: Glasgow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 19:55    #13
Generalnie wygrywam mecz z Milanem 3:0. Gram Interem. Pare wzmocnien w skladzie itp. Seria 6 wygranych z rzedu. Po meczu z merdaczami przyjezdza o zgrozo silna Pescara. 17 miejsce w lidze same porazki i remisy. Mecz na San Siro. Przegrywam 1:3...moi pilkarze graja jakby pierwszy raz sie widzieli na boisku, kazdy obronca jest jezdzony jak dziecko, kazdy skrzydlowy traci pilke przy probie rajdu, napastnik na szpicy (Doumbia) w ogole nie potrafi przyjac pilki. Tak, tak pacz 13.2. Do przerwy Ranocchia mial ocene uwaga 3.3 !!!! Czy to sa jakies jaja? Rozumiem...przegrac, niefart, fart przeciwnika...ale oni grali piach...dwa strzaly na bramke jeden celny!! Nigdy i nigdzie sie to nie zdarza...taktyka opanowana na treningach wiec sa zgrani...

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 20:15    #14
rybeusz, owszem zdarza się najlepszym klubom na świecie przegrać ze średniakami przez niedyspozycyjność piłkarzy, może dzień wcześniej zrobili sobie imprezę integracyjną :)
Zresztą jak Inter radził sobie w ostatnim czy tam przedostatnim sezonie?

 rybeusz89 Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2009
Skąd: Glasgow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 20:20    #15
Czy w Interze gra dzisiaj Doumbia i Ayew?? Czy ja cos napisalem, ze dopiero co rozpoczolem gre? Fakt Inter w FM'ie jest gowniany i trzeba go mocno przerobic. Panowie z SI z dupy wzieli sobie zadluzenie na poziomie 300 mln euro plus pensje po 12 czy 10 mln za sezon. Najwiecej na dzien dzisjeszy w Interze zarabia Sneijder i jest to cale 6. W grze Holender ma 12,5 banki.

Impreza integracyjna? Co za bzdura...siano jakich malo...30 funia wywalone w bloto....

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.12.2012 20:22    #16
Ile to już razy przytafiały mi się serię po 5-6 meczy wygranych, gdy nagle przychodzi słaby przeciwnik, remis 0:0 do 89 minut, i pada bramka na 0:1. A potem seria 10 meczy w których ze słabeuszami przegrywam lub remisuję. Takich meczy to już mialem kilkadziesiąt. Fakt że we wcześniejszych wersjach FM nie było aż tak kosmicznych różnic, jak się wygrało, raz przegrało, raz remis. Rożnie, zależy od piłkarzy, taktyki, treningu... A tu? Rozpoczynam sezon AS Monaco, skład genialny jak na ligue2, dokupuję 3 świetnych zawodników i co? I przegrywam u siebie z jakimś zespołem który według mediów powinien zakończyć na 15 miejscu, następny mecz remisuję 2:2 (kiedy wygrywałem 2:0), itd itp. Fakt niezaprzeczalny, że gra bardziej odpycha niż przyciąga, nawet jeżeli już popadnę w trans gry, idzie mi dobrze, fajne transfery itd, to potem zawsze przychodzi kryzys z którego nie da się wyjść, i to zniechęca do kupna następnej części, no bo nie oszukujmy się, to jest gra komputerowa a nie program szkoleniowy dla trenerów.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.