Tła, Backgroundy a FM 13

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2013, 21:55    Pytanie
Siema, jak wiecie jest jakiś problem z wyświetlaniem teł w najnowszej serii Football Managera, jednak podczas dyskusji na FM Base zauważyłem paczkę backgroundów które dodają je do gry. http://www.image(...)nqnq.jpg

Powyżej zamieszczam link. I pytanie czy ktoś potrafiłby mi wytłumaczyć, krok po kroku jak ustawić taki widok? Skórka na której chcę to zrobić to Alavanaja Universal. Wklejałem wszystko jak pisze w instrukcji, zaznaczałem wyświetlanie dodatkowych teł w settingsach i dalej nic nie ma i nie widać, a nie ukrywam, że jest to dla mnie ważny dodatek :) Liczę na pomoc.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2013 01:30    #1
W folderze skórki jest folder "backgrounds" a w nim są pliki (najpewniej ponumerowane) z gotowymi backgroundami. Jeśli chcesz mieć swoje tło, to zamień je z tym już istniejącym. Przykład: masz siedem teł do wyboru, nazywają się 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, więc usuń te, które się nie podoba, wrzuć w to miejsce własne, nazwij je tak jak usunięte i w grze wybierz nowo dodane. Proste. :)

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2013 09:35    #2
Hehe, to ja to wiem mi chodzi o każdy oddzielny background dla druzyny czy tez rozgrywek :) Wchodzisz w Real- jest Santiago Bernabeu, wchodzisz w Premiership mamy background PL itd, itd. Rozgryzłem to sam. Trzeba sciagnac pliczek html. ktory podmieniami w folderach skorki, i od tamtej pory backgroundy działają :)

 Don_Vito Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2013 15:10    #3

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2013 13:43    #4
Wygasło. Po prostu niech ktoś mi powie jak mieć background i taki mały stadionik w kwadracie a będę wdzięczny.

 Don_Vito Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2013 15:19    #5
http:(...)wser.xml
Ściągasz ten plik wrzucasz do katalogu panels nie wiem jak z innymi w steklo 1.2 działają wtedy backgroundy
Po wrzuceniu oczywiście odświeżyć skina.
A małe stadiony trzeba najpierw pobrać bo domyślnie są tylko kolorowe krzesełka :D

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.