Pensja Menadżera

 MarcinPSG Partyzant

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2013 01:52    #11
niejako można negocjować z zarządem kwestie zwiększenia pensji na ludzi ze sztabu szkoleniowego np. fizjoterapeutów ale nie zauważylem by mi rósł budżet płac po takim niejako pozytywnym rozpatrzeniem mojej propozycji. Chociaż wydaję mi się że po prostu chodzi o zwiększenie limitu wielkości pensji dla takiego pracownika sztabu.

myfunnygame : Mi się wydaje że to niemożliwe by pensje trenerów w fmie nie wchodziły w skład budżetu płacowego w klubie.
Vaduz

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2013 02:51    #12
[quote] Mi się wydaje że to niemożliwe by pensje treneróww fmie nie wchodziły w skład budżetu płacowego w klubie.[/quote]


Chodzi mi nie o trenerow tylko nas samych - managerow zespolu.


Moje zdanie:
Jak prosisz o zwiekszenie pensji dla sztabu to wtedy mozna wiecej zaoferowac trenerowi czy fizjoterapeucie.
Budzet plac dotyczy tylko placy dla pilkarzy.

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 21.01.2013 o godz. 02:55

 kopacz Młody aktywista

Postów: 279
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2008
Skąd: żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2013 20:09    #13
no właśnie też mi się wydaje że pensja menadżera sie nie wlicza do budżetu płac, ale mogę się mylić

 MarcinPSG Partyzant

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 18:44    #14
Sprawdziłem, obniżyłem sobie Pensje przy podpisywaniu nowego kontraktu z 315 tys funtów na 96 tys funtów i faktycznie nie miało to żadnego wpływu na bilans budżetu płacowego. Także problem rozwiązany - nie da się własną pensją reperować budżetu :P
Vaduz

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 19:20    #15
Ale sprawdziłeś od razu czy sprawdzałeś też np. po sezonie? Chodzi mi o to czy np. uzyskane pieniądze z mniejszego kontraktu menago przechodzą na płace po sezonie?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.