Półfinał Pucharu Portugalii w trakcie przerwy reprezentacyjnej

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.01.2013, 20:15    #1
Witam.
Mam taki problem.
Mam mecz półfinał Pucharu Portugalii, podczas gdy 90% moich zawodników jest na meczu reprezentacji.
Chciałem dać pograć zdolnym juniorom, ale oni TEŻ SĄ na zgrupowaniach.
W efekcie musialem grać całkowitymi rezerwami...
Dziwna sytuacja...

http://www.tinypic.pl/bbenx39dgxs4
zobaczcie sami.
Przegrałem z Bragą (gram Porto) 4:3
Tyle, że w Bradze jest DUŻO mniej reprezentantów, praktycznie grali 1 składem...

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2013 12:56    #2
Zdarza się, i nic nie poradzisz na to =) Kolejny argument za tym, aby kupować krajowych graczy. Mogli by jedynie w kolejnej odsłonie wprowadzić prośby o przekładanie meczów.

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2013 14:35    #3
Ale zauważ, że jedyni zawodnicy, którzy są nie powołani do repry to głównie Brazylijczycy i paru innych.
Tylko Varela z POR.
Ale prośby o przekładanie meczów to dobry pomysł, oby w FM14 zastosowali to :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.