Niska frekwencja na stadionie

 SlimShady7 Młody aktywista

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.10.2006
Skąd: Starogard Gdański
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2013, 00:36    Pytanie
Rozpoczynam właśnie 10 sezon zespołem z 3 ligi francuskiej, Paris FC. Przez te 10 lat wyrobiłem mojemu zespołowi markę i jest rozpoznawalny w europie, ale mimo to mam kłopot z frekwencją na stadionie. Przychodzi do mnie najmniej kibiców z wszystkich drużyn w lidze, pomimo że zawsze walczę o pierwszą trójkę i Ligę Mistrzów. Sprawdziłem także zespoły w drugiej lidze francuskiej i tam również ze swoją frekwencją byłbym ostatni pod tym względem.

Troche statystyk:

Klub - Paris FC
Pojemność stadionu - 25000 (wszystkie miejsca siedzące)
Stan stadionu - dobry
Średnia cena biletu - 13 funtów
Średnia cena karnetów - 185 funtów
POSIADACZE KARNETÓW NA NAJBLIŻSZY SEZON - !!! 742 !!!

Średnia frekwencja:


Najniższe frekwencje w lidze:


Czas na moje pytanie. Co jest grane panowie ?
Forza Grande Milan !!!

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2013 08:27    #1
Sprawdź w edytorze jaka jest ustawiona max frekwencja dla twojego klubu. Ja też mam stadion na 22 tys. a nawet nie przychodzi mi 10 tys, ponieważ max frekwencja w edytorze jest ustawiona na 6500. Chyba tylko rozbudowa stadionu Cie ratuje.

Użytkownik uznał post za pomocny

"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Enzo Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2013 13:01    #2
No nic w tym dziwnego nie ma. Paris FC to niszowy klubik i nie ma jak konkurować o kibiców, mimo sukcesów, z PSG. Tak samo jest przecież w realnym świecie. Polonia tytuł mogłaby zdobyć i grać LM, a i tak na Legię będzie więcej osób chodzić.
Co do spadającej frekwencji to chodzi o to, że pierwsze dwa sezony to euforia po awansie, a później jak już się drużyna ustatkuje na pewnym poziomie, to liczba kibiców spadnie.
O tym wszystkim decyduje , tak jak powiedział kolega z góry, max frekwencja i tego nie zmienisz. Trzeba z tym żyć i tyle, bo podejrzewam, że rozbudowa stadionu też jakoś wiele nie podniesie liczby osób, a i tak zarząd się nie zgodzi na to, bo przecież stadion masz duży.

 gregotsw Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2009
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2013 13:55    #3
Reputacje, liczbę fanów buduje się latami. Chyba nie sądziłeś, że w 10 lat zrobisz klub który zabierze kibiców PSG. Nie ma tak łatwo, po 20-30 sezonach być może będzie lepiej.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.