Kontuzje, kontuzje i jeszcze raz kontuzje !

 Kaczko Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2013, 11:43    #1
Cześć, piszę bo napotkałem pewien problem. Mianowicie są to kontuzje. Rozpocząłem karierę i jeszcze przed pierwszym meczem miałem już 2 kontuzjowanych zawodników. W każdym z kolejnych meczów ktoś był kontuzjowany tak, że po kilku spotkaniach ligowych miałem kontuzjowanych już ośmiu graczy podstawowego składu. Myślałem może, że coś ze sztabem szkoleniowym nie tak ale postanowiłem rozpocząć inną karierę i znowu pojawiają się kontuzje. Wie ktoś może o co chodzi ?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2013 12:09    #2
Popracuj nad kondycja przed sezonem albo pobierz dodatek ktory ostatnio wrzucił ShedEnd(?), ktory podobno ogranicza kontuzje do minimum

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2013 12:11    #3
Ten dodatek nic nie daje. Co mecz mam kontuzję.

 Kaczko Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2013 13:04    #4
Sezon przygotowawczy jest dobrze przeprowadzony, na pewno nie w tym tkwi problem. Takich dodatków nie chcę bo dla mnie to jak gra na cheatach. Wydaje mi się, że coś w grze jest nie tak jak być powinno. Tylko nie znam przyczyny.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2013 13:42    #5
[quote="Patryk96"]Ten dodatek nic nie daje. Co mecz mam kontuzję.[/quote]

Chodza słuchy że Barcelona nie podołała by twoim poleceniom taktycznym a ty o kontuzjach gadasz. Boks

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.