sprowadzanie sławnych piłkarzy

 saimon Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2006
Skąd: PMI
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2006, 14:32    Pytanie
gram koroną kielce 3.sezon i nie posiadam żadnego znanego zawodnika z europy. Czy kiedyś mi się uda jakiegoś sprowadzić jak tak to w którym sezonie. (chodzi mi o zawodników przekroju takich jak np. motta, gabri, meija, brown, żurawski, traore, krzynówek itp.) Nie są aż tak znani ale do polski chyba im nie prędko. Jak ktoś gra polską ligą to czy udało mu się sprowadzić chociciaż takich graczy?

 oniek Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Janów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2006 04:59    #10
Ja mialem w wisle Cavenaghiego, Wagnera Love i hubshmana. mysle ze to sa gwiazdy!

Destroyer Proletariat

0
28.07.2006 06:00    #11
Ja mialem w Zaglebiu Recobe i Lamouchiego w 2008 roku, ale wczesniej trenowalem włoskie Empoli i miałem wysoką reputacje a oni konczyli kariery

 handballer Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 288
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2006 06:10    #12
No dobra, ale spójżcie na narodowości tych zawodników, których kupujecie. Są to Polacy,piłkarze spoza UE(latynosi, serbowie, bośniacy) oraz Czesi, Słowacy, Litwini, Estończycy itp. A ile Anglików gra w Polsce ?? Ile Niemców, Włochów, Hiszpanów, Portugalczyków ?? Niestety NIKT. I w FM'ie jest tak samo i tak będzie. Grając Koroną dorobiłem się wszystkiego, globalna reputacja, kupa kasy, co roku wygrywałem LM, Chelsea i Real M. pykałem po 5-0 na wyjeździe, Polska była w pierwszej czwórce rankingu wspólczynników, ale Rooney'a, Messi'ego, Cristiano Ronaldo, Podolskiego, Cassano itp nie udało mi się kupić, ponieważ oni uważali, że "przejście do polskiego klubu byłoby krokiem wstecz". Jedyną gwiazdę, którą kupiłem był Mirko Vucinic z Lecce. Według mnie jest to najlepszy napastnik w całej grze. Piłkarze z UE nie chcą przychodzić do Polski, ponieważ jest to kraj rozwijający się, a nie rozwinęty. Dziękuję za uwagę :)

 saimon Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2006
Skąd: PMI
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2006 09:58    #13
teraz doszedłem do ćwierćfinału lm sprowadziłem cesnauskisa , yussufa, a chciał przyjść ghianoe tiberiu, i jacyś z drugiego szachtara i dynama kijów, bo to drużyny ze wschodu!!!!!!!!!

Myszaq Proletariat

0
30.07.2006 07:29    #14
Ja gram Wisłą 2011 r i mam w składzie Fabio Santosa, Jonathana, Lucasa, Korzyma, Fellype Gabryela, Javiera Mascherano itp.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.