Komiczne dwumecze - co ja robię źle?

 el Maestro Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013, 14:14    #1
Nie wiem czy tylko mi się zdarzają takie jajca, ale zaczyna mnie to wyprowadzać z równowagi :) . Wygrać 6:1 po to, żeby przegrać na wyjeździe 6:0 (po 30 minutach było już 4:0), to jest kpina. Nie, nie jestem nowicjuszem, gram w FMa od 2005 roku i owszem, takie sytuacje zdarzały się wcześniej, że na przykład po pierwszym meczu prowadziłem 4:1 by przegrać 3:0 w rewanżu - tak bywa w piłce nożnej, ale ta gra (która jest podobno "symulacją" piłki nożnej) próbuje mi wmówić, że dwumecz z wynikami 6:1 i 0:6 to coś zupełnie normalnego. I cały mój problem polega na tym, że to nie jest jakiś ewenement, bo w tym FMie takie kuriozalne dwumecze to chleb powszedni, to się zdarza prawie w każdym dwumeczu! Próbowałem wszystkich sposobów motywacji, różnie dobierając ton wypowiedzi - nic nie pomaga. Gdzie tu w ogóle jest realizm? Kiedy ostatnio w historii futbolu zdarzył się taki dwumecz (o ile w ogóle)? No i generalnie co ja mam robić, żeby takie sytuacje więcej się nie zdarzały (poza oczywiście wyłączeniem gry i jej odinstalowaniem, bo taką opcję też rozważałem). Zaczynam tracić wiarę w twórców tej serii, i tak już nadwyrężoną po wypuszczeniu tego genialnego ME przed patchami.

http://s9.po(...)late.jpg

Staystyki jak z meczu Niemcy - San Marino
http://s12.p(...)iver.jpg

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 23.03.2013, 14:23

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 14:29    #2
Pewnie grasz zbyt ofensywnie i mecze to są masakry (albo na rywalu, albo na tobie)

 el Maestro Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 14:46    #3
Gram stylem zrównoważonym, strategią ofensywną, ale w zdecydowanej większości meczów nie tracę dużo bramek, nawet jeśli gram drużyną słabszą. Owszem, zdarzają się wysokie wyniki, jak 3-2, 4-2 itp, ale nie bardzo często, a generalnie ta taktyka się jak najbardziej sprawdza i to zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Wystarczy powiedzieć, że grając kompletnym outsiderem, Union Berlin po awansie do Bundesligi od razu w pierwszym sezonie zakwalifikowałem się do Ligi Mistrzów z 3. miejsca, mając w drużynie nie za dobrych defensorów, a tego typu jatki jak ta, zdarzają się przede wszystkim w dwumeczach i to zazwyczaj tylko w przypadku kiedy wysoko wygram pierwsze spotkanie; wówczas w meczu rewanżowym piłkarze kompletnie przestają grać.

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 15:32    #4
Po pierwszym meczu wygranym 6:1, logiczne było cofnięcie się i zagranie kontratak/defensywa. Nawet przy słabym dniu, więcej niż 4 bramki byś nie stracił

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2013 00:33    #5
[quote]Staystyki jak z meczu Niemcy - San Marino
http://s12.p(...)iver.jpg[/quote]

Chyba jakies rezerwy Niemiec ;)

Trzeba dac sztywna gre z kontry jesli ma sie tak dobry wynik w 1 meczu ;)
Przy wyrownanych zespolach nie powinny w ogole takie wyniki padac.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.