Problem z rejestracja - FM 2013

 Tommmo Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2013, 19:47    #1
Witam, mam problem z rejestracja zawodnikow w FM 2013. Zaznaczam ze gre mam oryginalna. Problem wystapil z miesiac temu dopiero , okolo 5 miesiecy po zakupie gry. W kazdej lidze, przynajmniej w wiekszosci jest rejestracja zawodnikow do Ligi Mistrzow, lub do innych rozgrywek. W tym momencie nie moge zaznaczyc zawodnikow. Klikam na ikonke i nic. Dopiero wybor automatyczny pozwala na gre dalej ale niestety czasem wybiera lub nie wybiera zawodnikow ktorych bym chcial. Moze ktos ma podobny problem? Prosze o pomoc!!! Zaznaczam ze gre odinstalowalem i ponownie zainstalowalem...

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2013 20:00    #2
To nie jest żaden problem, nie czytasz tylko wymagań co do zestawienia zespołu. Po prostu każda liga ma ograniczenia co do składu. Musi być odpowiednia liczba wychowanków i graczy szkolonych w kraju. Na dole pod listą zawodników masz napisane ile zawodników możesz zgłosić i ile musi być wychowanków i piłkarzy wyszkolonych w danym kraju. Jeśli nie masz odpowiedniej ilości wymaganych zawodników to musisz zostawić wolne miejsce. Zresztą obok nazwiska piłkarza zawsze jest mała ikonka oznaczająca jego status.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.03.2013 o godz. 20:01

 Tommmo Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.03.2013 10:57    #3
Masz rację, rozumiem Ciebie. Ale moim problemem jest właśnie ikonka na którą naciskasz by wybrać zawodnika. Jak naciskam na nią to nie pojawia mi się ze wybrałem zawodnika a na dole nie powiększa mi się lista wybranych zawodników, ciągle jest 0. Nawet jak wykonam wyboru automatycznego to ciągle mam napisane 0 zawodników i nie widać nic na ikonkach czy zawodnikach(gdzie naciskasz zeby samemu wybrac) ale juz moge rozpoczac dalej gre. Problem wystapil doppiero okolo miesiaca temu. a gram w gre od CM98. Pierwszy raz spotykam sie z takim problemem.....

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.