holender

tomato!! Proletariat

0
29.07.2006, 13:28    Pytanie
chciałem sie spytaci o pewnom rzecz a mianowice czy ktoś kiedyś jak grał w fm 2007 w polksom lige mjał w składzie holendra ?Ponieważ niedawno przeżyłem szok gdyż poraz pierwszy w fm do polskiego zespołu udało mi sie ściągnąć holendra.

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2006 13:32    #1
1. Nikt jeszcze nie grał w FM 2007.
2. Ale w czym problem?

Post pomocny

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2006 13:42    #2
Liga jest za słaba, a kluby mają za niską reputację. Nic dziwnego, że ze świecą szukać Holendrów, Hiszpanów, Niemców, Anglików czy Włochów w Polskiej Orange Ekstraklasie.

Post pomocny

manager999 Proletariat

0
29.07.2006 13:49    #3
w prawdziwej lidze w zeszłym ezonie w poloni w. grał włoch (nie pamiętam nazwiska) jednak prezentował poziom dna 2 ligi :)

Post pomocny

ziczek Proletariat

0
29.07.2006 14:31    #4
ja mialem wlocha w legia ale ten wloch mial 36 lat

Post pomocny

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2006 14:36    #5
Manager999 - grał, ale już chyba nie gra :P Z resztą napewno nie prezentował odpowiedniego poziomu. Poprostu na lepszych są małe szanse.

Post pomocny

manager999 Proletariat

0
29.07.2006 15:00    #6
już nie gra a poziom reprezentował taki jak napisałem wyżej

Post pomocny

Sweety Proletariat

0
29.07.2006 16:17    #7
Otóz da się sciągnąc Holendra, Francuza, Portugalczyka tylko musi być jeden warunek. Ten piłkarz musi grac w lidze południowo amerykanskiej (brazylijska...) lub wchodnio europejskiej (rosyjksa...). Nie wiem jak to działa ale wtedy tacy piłkarze chcą przejść. Ja np. kupiłem tak Maniche.

Post pomocny

L.O.C. Proletariat

0
30.07.2006 04:38    #8
mnie się udało ściągnąć do zawiszy kilka sławnych nazwisk (np. Costacurta, Delvecchio, Veron, Campbell, Camoranesi, Riquelme (tego dopiero w 2014r.). aby to się udało muszą zostać spełnione dwa warunki. po pierwsze: piłkarz musi być bez klubu, co w praktyce oznacza, że ma ponad 30 lat. po drugie: należy podpisać z nim kontrakt typu zawodnik/trener za najwyższą możliwą pensję. inaczej się nie uda. należy też sprawdzić umiejętności trenerskie gracza, ponieważ będzie grał tylko przez rok, a potem zostanie nam w drużynie średniej klasy trener. mogę dodać, że po pewnym czasie zrezygnowałem z tego sposobu przeprowadzania transferów. pozdro.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.