rozbudowa stadionu

sebcio Proletariat

0
30.07.2006, 17:17    Pytanie
co moża zrobić żeby zarząd chciał rozbudować stadion po raz drugi?? no właśnie awansowałem keetering'iem po premierszip (ketering na początku conference pn) a wiec dostałem za awans kupe kasy a jeszce wiecej za prawa do transmisij!! wiec mam kupe kasy ponad 40mln. funtów albo juz wiecej!! a zarząd nieichce rozbudować czy da się coś z tym zrobić mam stadion na 15 tys. no na taką ligę to aż śmieszne:D a rozbudowałem stadion dwa lata temu :/:/ czy można coś zrobić??

sebcio Proletariat

0
30.07.2006 17:25    #1
szfak ale dzienki i nic się z tym nie da zrobić??

Post pomocny

sebcio Proletariat

0
30.07.2006 17:25    #2
a i sory za fozbudowe:P

Post pomocny

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2006 17:28    #3
Teoretycznie się nie da, ale nie wykluczam, że kiedyś twój zarząd może zgodzić sie na ową rozbudowę.

Post pomocny

 p.obrocki Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2006 04:34    #4
Ja też grałem Kettering i tak samo jak ty awansowałem do Premiership i miałem stadion na 17,5 tys. i jak się nie myle jeszcze miał być rozbudowany. Próbuj powinno się w końcu udać. Osiągnij jakiś sukces w Europie to na pewno się zgodzą.

Post pomocny

 p.obrocki Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2006 04:50    #5
Sprawdziłem jeszcze to teraz dokładnie, bo dawno już tego save'a nie grałem. Zarząd na prośbę o rozbudowę stadionu odpowiada, że jest już rozważana, więc chyba powinieneś osiągnąć jakiś sukces, który do tej rozbudowy ich zachęci...

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution