PROBLEM ZE STEAMEM ( FM 2013 )

 MUFC Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2013, 14:12    #1
Słuchajcie mam problem jeżeli chodzi o STEAMA z Football Managera 2013 . Musiałem niestety wyczyścić cały system w lapku . Czyli tak jak wiecie od nowa wszystkie programy i cały SYSTEM + zainstalowanie oryginalnego nowego WIN 8 . Wszystko spoko udało mi się nawet zachować cały folder Sport Interactive ,a tam miałem te foldery graphics i tak dalej więc jeżeli chodzi o zapisy itd. nic nie straciłem . Hmmm ? No cóż nie miałem zainstalowanego FM 2013 :) . Włożyłem sobie płytke . Wszystko git . Zainstalowało mi STEAMA . I teraz zaczęło się -,-' LOGIN I HASŁO do Steama pamiętam + mojego e-maila . Chcę się zalogować ,a tam ... ? Napisane jest ,iż " Cześć! Zauważyliśmy, że logujesz się z nowego komputera. Jako dodatkowy środek bezpieczeństwa musisz wprowadzić specjalny kod, aby uwierzytelnić ten komputer. Wysłaliśmy go właśnie na Twój adres e-mail wp.pl " Mam przycisk dalej więc naciskam se go ( ale przed tym sprawdzam sobie poczte czy mam ten kod . Hahahaha ? I co za przeproszeniem W CHUJA MNIE ZROBILI bo kodu żadnego nie ma a jest tylko wiadomość następująca "Dear manchesterowiec1878,

This email message confirms that your Steam account contact email address has been successfully changed.

We are sending this notice to ensure the privacy and security of your Steam account. If you authorized this change, no further action is necessary. If you did not authorize this change, or if you need additional help with your account, please follow this link to the Steam Support site and submit a request for assistance:

http://suppo(...)aqid=197

Thanks for reviewing this information and helping us to maintain the privacy and security of your account.

The Steam Support Team
http://www.steampowered.com "
___________________________________________________________________
Więc o co tu chodzi ? Nie mogę wbić żadnego kodu bo GO NIE MAM NA E-MAILU !!! Nie wiem co zrobić nie mogę zainstalować sobie Footballa Managera ,ponieważ muszę zalogować się na konto ... i co teraz ... miał ktoś ten problem ? Proszę o pomoc bo jeżeli nikt nie pomoże ... to moje 120 zł czy tam około tyle pójdzie się " pier...dolić " ; c BŁAGAM ZRÓBCIE coś ; (

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2013 14:23    #2
Wielokrotnie musiałem wpisywać ów steamowy kod, który przychodził na mejla nieraz kilka minut po informacji o przesłaniu. Nie masz aby wiadomości od steama w spamie?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.05.2013 o godz. 14:23

Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 MUFC Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.02.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.05.2013 14:32    #3
Teraz luknałem i nic nie mam w SPAMIE ; ( . Jest tylko ta wiadomość po której od razu dostałem ją gdy chciałem wbić na moje KONTO ;( ! kurde ,a potem nic nie dostawałem ; (

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.