edytor z updatem

idzik Proletariat

0
31.07.2006, 11:12    Pytanie
czy jest tak ze po sciagnieciu updatu nie dziala edytor? bo ja tak mam

ciocia Proletariat

0
31.07.2006 12:57    #1
Powiedz co ci dokładnie nie działa, pojawia się jakiś błąd czy coś??

Post pomocny

idzik Proletariat

0
31.07.2006 15:25    #2
wychodzi mi napis ze nie mozna znalezc pliku edytor.exe

Post pomocny

 Matt Baker Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2006
Skąd: Malbork
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2006 03:53    #3
mam pytanie po wgraniu patcha 6.0.3 gdy wlaczam fm to laduja si epoczatkowe zdjecia a nie mam munu z opcjami takim jak nowa gra wczytaj itd. Mam zamist tego czarny ekran co robic zeby grac na patch.6.0.3 bo tam polska liga nie ma ograniczen Pomocy

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.