Problem z motywacją

 maties80 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.01.2012
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2013, 14:04    #1
Witam.

W FMa gram krótko i jeszcze nie wiem wszystkiego o tej grze, w związku z czym mam do was pytanie. Mój asystent informuje mnie, ze "Kilku graczy naszej drużyny nie potrafi sobie znaleźć motywacji do gry w zespole, którego jestem menadżerem". Czemu tak jest? Gram klubem pierwszy sezon, w lidzie jesteśmy na czele i prawdopodobnie wygramy Bundesligę a oni mają problemy z motywacją. Dodatkowo powiem, że gram Borussią Dortmund i chodzi o FM 2012. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś podał powód tego i rozwiązanie problemu.

 sebaraul Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2013
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2013 14:22    #2
Prawdopodobnie chodzi o twoje piłkarskie doświadczenie ustawione na początku gry. Po prostu uważają oni, że ktoś tak niedoświadczony nie powinien prowadzić takiego klubu.
Ale spokojnie, powygrywasz to się to zmieni ;)
Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz.
Ważne jak grasz.

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2013 14:22    #3
Rozpoczynając karierę zapewne ustawiłeś sobie niską reputację. No a prowadzisz klub z wysoką reputacją. Zawodnicy początkowo nie wierzą, że mogą osiągnąć sukces z Tobą, bo jesteś dla nich słabym trenerem. Lecz kiedy w 1 swoim sezonie coś wygrasz to na pewno to się zmieni.

 maties80 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.01.2012
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.05.2013 14:41    #4
Dzięki wielkie! Bardzo mnie to dręczyło :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution