Rejestracja w Ekstraklasie cudzoziemca u21

 orzo12 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2013, 18:11    #1
Witam!
Postanowiłem sobie pograć jeszcze w fm2012, objąłem posadę trenera w Lechii Gdańsk. W czasie okienka zimowego ściągnąłem 18 letniego regena z jakiegoś kraju Afrykańskiego (nie pamiętam dokładnie, mniejsza o to). Przyszedł czas na rejestrację i właśnie tutaj mam problem, bo nie wiem czy muszę go rejestrować, aby mógł grać. Oczywiście jest zapis, że piłkarze u20 nie muszą być rejestrowani, ale nie wiem czy to tylko tyczy się Polaków czy też Cudzoziemców.

Pozdrawiam.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2013 19:05    #2
a masz cos zaznaczone, ze nie dotyczy cudzoziemcow? z tego co pamietam nie ma czegos takiego wiec wszystkich malolatow tak samo obowiazuje ten przepis

 orzo12 Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2013 20:13    #3
Podejrzewałem, że tak może być, ale nie byłem pewien, więc zapytałem. Po prostu nie chciałem popełnić błędu.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.